«Дженоа» з Велозу поступився «Ювентусу», маючи перевагу в рахунку 2:0

Світовий футбол 26 Серпня, 21:29 985
«Дженоа» з Велозу поступився «Ювентусу», маючи перевагу в рахунку 2:0 | 19-27
«Дженоа» міг створити подвиг, однак «Ювентус» здобув вольову перемогу.

Матч для туринців розпочався вкрай невдало. Уже на 1 хвилині П'яніч зрізав простріл футболіста «Дженоа» у власні ворота. А на 7 хвилині «Дженоа» подвоїла перевагу: Галабінов з пенальті переграв Буффона.

«Ювентус» досить швидко зумів відіграти один м'яч, Дібала забив після красивої комбінації туринців. Другий гол чемпіони Італії забили з пенальті: Лазовіч зіграв рукою у власному штрафному майданчику і Дібала впевнено переграв воротаря.

У другому таймі після закидання Манджукіча Куардадо потужно пробив повз воротаря, вивівши туринців вперед. А наприкінці матчу Дібала ударом з краю штрафного пробив у ближній кут, встановивши остаточний рахунок матчу - 2:4.

Варто відзначити, що екс-динамівець Мігель Велозу провів на полі весь матч.

Чемпіонат Італії 2017/18, 2 тур

Дженоа – Ювентус – 2:4

Голи: П'яніч, 1(автогол), Галабінов, 7 (пенальті) – Дібала, 14, 49 (пенальті), Куардадо, 63