27/08/2017 18:19 1595

Андрій Павелко: «За всіма канонами - це технічна поразка для «Динамо»

Президент ФФУ прокоментував неявку київського «Динамо» на призначений на сьогодні поєдинок 7-го туру УПЛ з «Маріуполем».

«Ще в перший день, коли це питання було піднято в українському футболі, я сказав, що особисто приїду до Маріуполя та подивлюся готовність міста. Ще раз переконався, що це гарне та чисте місто. Дорога від Запоріжжя через Бердянськ була прекрасною. Навіть ніяких натяків на провокації.

У той же час, ми бачили, що в Києві прямо біля стадіону «Динамо» на Грушевського був теракт, в якому постраждали люди. Я навіть не знаю, де зараз безпечніше. Може, «Динамо» треба запропонувати всі ігри проводити в Маріуполі?

- Ви були готові супроводжувати автобус «Динамо»...

- Ми бачимо, що він навіть не виїхав з Конча-Заспи - напевно, цього не було в планах. Вся історія висмоктана з пальця. Вона не красить український футбол. Треба з'ясовувати сильнішого на полі, а не перекладати все в ультиматуми. Не повинно бути елітних клубів, для яких робляться винятки. У нас всі команди рівні. Сьогодні маріупольські вболівальники освистують вчинок керівництва «Динамо». А нашим ветеранам - аплодують.

- Що чекає на «Динамо»?

- Все має бути по закону, він єдиний для всіх. Не хотілося, щоб ці рішення були технічними, все повинно вирішуватися на полі. Але закон є закон. Каст обраних у нас не буде. КДК прийме рішення. За всіма канонами - це технічна поразка, - заявив Павелко в ефірі каналу «Футбол 1».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше