Динамівці в оренді: дебютний гол Хльобаса

Динамо Київ 28 Серпня, 00:15 1629
Динамівці в оренді: дебютний гол Хльобаса | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

У суботньому матчі «Сталі» та «Зірки» взяли участь троє орендованих динамівців у складі кам᾿янчан – Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик провели повний поєдинок, а Олексій Щебетун був замінений на Хоцяновського на 57-й хвилині. При цьому «Сталь» програла гостям мінімально, пропустивши єдиний гол у першому таймі.

Матч «Олімпік» − «Карпати» (0:0) відбувся без участі динамівців – Павло Лук᾿янчук дивився гру з лави запасних донецької команди, а Олександр Осман і зовсім не потрапив до заявки львів᾿ян.

Залишився в запасі «Зорі» і Владислав Калітвінцев, без участі якого команда Юрія Вернидуба просто розтрощила «Чорноморець» із рахунком 5:0. Натомість Олександр Андрієвський провів на полі увесь поєдинок і відзначився тим, що після його паса на Опанасенка в середині першого тайму «Зоря» заробила пенальті та забила свій третій гол.

Віторіну Антунеш відіграв увесь матч у складі «Хетафе» проти «Севільї», проте команда португальця зазнала мінімальної поразки – 0:1. Сам Антунеш здійснив протягом матчу 35 пасів із точністю всього 54,3%.

А героєм уїк-енду серед орендованих динамівців став нападник мінського «Динамо» Дмитро Хльобас, який відзначився своїм першим голом за столичну команду. Його влучний удар на 49-й хвилині став другим у ворота «Городеї», яку мінчани в підсумку перемогли з рахунком 4:2.