Збірна України здобуває неймовірно важливу перемогу над Туреччиною

Збірна України 2 Вересня, 23:39 3363
Збірна України здобуває неймовірно важливу перемогу над Туреччиною | 19-27
Українська команда впевнено в домашній грі обіграла турків в рамках 7-го туру кваліфікації до чемпіонату світу 2018.

Відразу із перших хвилин наша національна команда взяла ініціативу у свої руки і дуже організовано виглядала як в атаці, так і в обороні.

Перше взяття воріт відбулось українцями на 18 хвилині гри. Довгу передачу на фланзі прийняв Коноплянка, він віддав Кравцю, той під удар Коваленку, Віктор відпасував на вільного Ярмоленка, який успішно переграв воротаря збірної Туреччини - 1:0.

Далі підопічні Андрія Шевченка продовжували організовувати атакувальні наступи, які виходили у наших хлопців досить легко.

Українці без особливих зусиль проходили середину поля за допомогою довгих передач, якими користався Євген Коноплянка.

На 35 хвилині гри, шикарний шанс подвоїти нашу перевагу мав Віктор Коваленко. Артем Кравець прийняв складну передачу, обіграв захисника, пробив по воротах, на добиванні мав зіграти якраз таки Коваленко, але невдало прийняв м'яч, в результаті чого йому не вийшло завдати удару по воротах.

Під завісу першого тайму наша збірна таки подвоїла перевагу. Коноплянка дотягнувся до м'яча, віддав під удар Ярмоленку, який спочатку прибрав захисника, а вже потім практично у порожні ворота відправив м'яча - 2:0.

Вже у другій половині гри був момент у Коноплянки. Євген зібрав навколо себе двох опонентів, тим не менш завдав удару по воротах, проте не влучив в рамку, чудовий був шанс.

Турки також в обороні сильно не відсиджувались. Одна з атак на 69 хвилині могла привести до забитого м'яча. Подачу з флангу прийняв крайній вінгер Туреччини, далі той скинув під удар партнеру, проте удар у нього не вийшов. Наприкінці гри Артем Бєсєдін, який вийшов на заміну у сьогоднішній грі мав можливість довести рахунок до розгромного. Наш нападник класно замкнув навіс від кутового прапорця, проте не влучив в рамку воріт.

У підсумку збірна України здобуває впевнені три очки у домашній грі з турками - 2:0

Результати матчів суперників України по групі:

Фінляндія - Ісландія 1:0.

Матч між збірними Хорватії та Косово було перервано та перенесено на невизначений термін, через сильний дощ в Загребі. Газон стадіону «Максимір» сильно залито водою.