05/09/2017 15:41 759

Ісландія - Україна: прогноз Максима Калініченка

Колишній півзахисник «Дніпра» і збірної України вважає, що команди порадують результативною грою.

«Тут боротьба в групі потихеньку досягає свого апогею. Після невдачі Ісландії в матчі з Фінляндією і після перемоги над турками тут все не те, щоб заплуталося, стало набагато цікавіше для України. Летіти майже 4000 кілометрів в Ісландію для того, щоб програти, думаю, такий сценарій для команди Шевченка щонайменше неприйнятний. Ісландцям для того, щоб повернутися в гонку за перше місце, треба Україну обов'язково обігравати.

Як будуть розвиватися події в матчі, не те, що не знає ніхто, навіть букмекери не можуть насправді визначитися, тому що все досить рівне: і на перемогу одних, і на перемогу інших, і на тотали, і на все інше... Тому мені теж доведеться гадати, скажімо так, тому що важко мені сказати, чим ця вся справа закінчиться. Можна включити патріотизм і поставити на перемогу України. Я щиро бажаю їм перемоги, але 2,59 коефіцієнт на тотал більше і обидві заб'ють, і це, напевно, в нинішніх реаліях цієї пари досить непоганий варіант.

Чому? І ті пролетіли довго, ті грають удома, але програвати не можна і закриватися не можна. Не думаю, що будуть сушити гру. Ні тим, ні іншим сушити гру невигідно, тому що Україні не можна програти, а ісландці вони не повинні сушити, вони повинні йти вперед. Тому мій прогноз обидві заб'ють і тотал більше 2,5 гола», - цитує Калініченка «Рейтинг Букмекерів».

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше