Збірна України програє Ісландії та ставить під питання вихід на ЧС-2018

Збірна України 5 Вересня, 23:35 2457
Збірна України програє Ісландії та ставить під питання вихід на ЧС-2018 | 19-27
Ісландська команда впевнено на своєму полі обіграла колектив Андрія Шевченка.

Українська команда з перших хвилин забрала м'яч під свій контроль, але сильно розбігатись на своїй половині поля Ісландія не дозволила.

На шостій хвилині гри Коноплянка за рахунок індивідуальних дій зумів обіграти оборонців суперника пробити по воротах, але постріл заблокували захисники. Це була перша нагода українців відзначитись у матчі.

Ще були моменти у збірної Ісландії. Спочатку пас з флангу замкнув нападник вікінгів, але заблокували постріл Ракицький із Хачеріді, а потім був ще один епізод, коли міг відзначатись правий вінгер.

Далі гра була доволі спокійною, але градус протистояння поступово збільшувався. Ісландці крок за кроком наближались до наших воріт, проте наші оборонці вміло відбивались і розпочинали власні контратаки. Один із таких випадів міг завершитись голом. Євген Коноплянка на своєму лівому фланзі опинився один на один із захисником, обіграв його, віддав прострільну передачу вздовж воротарського майданчика, але ніхто її з гравців збірної України замкнути не зумів.

Другий тайм розпочався зовсім не за тим сценарієм, який очікували гравці та вболівальники збірної України. Наша команда пропустила гол. Відзначився лідер Ісландії Гольфі Сігурдссон - 1:0.

Українська команда відповіла гострим штрафним. Удар виконав Руслан Маліновський, проте воротар суперника Халльдоурссон успішно парирував постріл нашого футболіста.

Далі свою майстерність проявив Ярмоленко. Андрій прийняв м'яч, підлаштував собі під ліву ногу і здалеку пробив по воротах. Досить складний удар вийшов у новачка «Боруссії» Дортмунд, але голкіпер вкотре Ісландії врятував колектив.

Прикро для нас, але шанс подвоїти рахунок появився в ісландців. Гудманссон класно змістився із лівого флангу, впіймав у протиході Пятова, залишалось лиш влучити по воротах, але, на щастя, м'яч пролетів мимо.

Все таки рахунок довести до впевненого вийшло у Ісландії. Сігурдссон записав на свій рахунок дубль - 2:0.

Шанси з кожною хвилиною, аби відіграти згасали в України. Ісландія показувала домашній впевнений футбол і без проблем крокувала до своєї цілі - трьох очок.

У наші ворота могло залітати після двох пропущених голів ще стільки ж, але нам щастило. У підсумку, українці програли надзвичайно важливий матч і ставлять під сумніви вихід на ЧС-2018.