Молодіжна збірна України впевнено перемогла Андорру у відборі на Євро-2019

Збірна України 6 Вересня, 09:27 628
Молодіжна збірна України впевнено перемогла Андорру у відборі на Євро-2019 | 19-27
5 вересня збірна України U-21 перемогла у другому турі кваліфікації на Євро-2019, здолавши в гостях збірну Андорри.

У порівнянні з першим матчем відбору, наставник молодіжної збірної України Олександр Головко зробив одразу шість змін у стартовому протоколі команди.

Українці почали активніше. На 19-й хвилині Біленький розмочив ворота господарів, але зробив це з порушенням правил, тому гол не зарахували. Уже через декілька хвилин у Мисика та Зотько були чудові нагоди відкрити рахунок за правилами, але за збірну Андорри чудово зіграли спочатку захисник, а згодом виручив і голкіпер.

«Синьо-жовті» продовжили тиснути на суперника, господарі ж грали переважно на контратаках. На 29-й хвилині після сольного проходу Луньова м’яч потрапив до ніг Біленького, який поцілив у дальній кут – 1:0. Другий гол збірна України забила з пенальті, який заробив Лучкевич – реалізував 11-метровий Зотько. До перерви підопічні Олександра Головка відзначились втретє: Мисик заробив пенальті і сам його реалізував – 3:0.

Уже на початку другого тайму суперник залишився в меншості, тому наші хлопці спокійно довели матч до логічного кінця, відзначившись ще тричі. Голи на рахунку Піхальонка, Борячука та Зотько. 6:0 – переконлива перемога «синьо-жовтих».

Відбір ЧЄ-2019:

Андорра U-21: - Україна U-21 0:6

Голи: Біленький (29), Зотько (37) (з пенальті), (88), Мисик (43) (з пенальті), Піхальонок (58), Борячук (86).

Попередження: Сільверіо (42) – Чеберко (45), Зотько (89).

Вилучення: Рейес (51).

Андорра U-21: Сільверіо – Цервос, Помарес, Льовера, Віладот – Наззаро (Сампер, 59), Рейес, Вільяграса (Сандро, 85), Мартінес – Фернандес (Бове, 64), Санчес.

Україна U-21: Безрук – Тимчик, Зотько, Чеберко, Осман – Вакулко (к), Піхальонок – Луньов, Мисик (Зубков, 62), Лучкевич (Третьяков, 46) – Біленький (Борячук, 78).