Збірна України 6 Вересня, 17:30 1112
Руслан Маліновський: «Пятов перший на м'ячі, а чудак з ноги грає йому в голову та забиває» | 19-27
Хавбек збірної України після поразки від Ісландії (2:0) заявив, що команда має краще оберігати свого воротаря.
«Ми пропустили м'яч через дві хвилини після перерви. Був наш аут, трохи неуважно зіграли. Але потрібно більше оберігати свого воротаря, тому що там, на мою думку, був чистий фол. Пятов грає першим, а потім чудак з ноги грає йому в голову, забиває м'яч.

Якби не пропустили, то тримали б гру під контролем. У Ісландії в першому таймі був тільки один момент. А після пропущеного голу довелося розкриватися, пропустили одну з контратак. Потрібно вчитися на власних помилках і рухатися далі. Ще є два матчі, в яких потрібно брати очки», - сказав Маліновський в ефірі каналу «Футбол 1».