06/09/2017 19:55 1142

Святослав Сирота: «В свої найкращі роки Леоненко так закрутив би голови ісландцям, що вони не знали б куди бігти»

Колишній голкіпер київського «Динамо» в розмові з журналістом 1927.kiev.ua проаналізував причини поразки збірної України ісландській збірній (2:0).

«Ісландці вийшли, як на останній бій»

Всі не відновилися після попередніх матчів - і наша збірна, і суперник. Звісно, в нас ще й переліт, але на те є професіоналізм, щоб встигнути відновитися. Як би Шевченко не говорив, що з Ісландією не варто грати в атлетичний футбол, він випустив у складі молодших, атлетичних гравців. Той же Ротань, який в запасі почав гру, є більш креативним гравцем. Можливо, його креатив був би кориснішим, але зробили ставку на інше і виявилось, що вона не спрацювала. Ісландці виглядали агресивніше. Вони мені нагадували вікінгів - невідступних і атлетичних. Можна сказати, що вони просто затоптали наших козаків. Вийшли, як на останній бій.

«В порівнянні з ісландцями, наші футболісти виглядали якимись боязкими, інтелегентними, ніжними»

Нам пощастило з турками, а ісландцям в матчі проти нас. П'ятов зіграв вже за межами воротарського майданчика. Форвард завжди де до кінця. Згадайте, скільки разів грубо грали поти Коваля в матчі проти «Янг Бойз». Можна по-різному трактувати цей епізод, коли був забитий перший гол. Після нього наші гравці розклеїлися, хоча навпаки повинні були б зібратися. Та й в цілому, в порівнянні з ісландцями, наші футболісти виглядали якимись боязкими, інтелегентними, ніжними, окрім Ракицького та Хачеріді. Якщо ми не могли переграти їх за рахунок майстерності, то цій силі потрібно було протиставляти тільки силу. Очевидно, що нам її не вистачило.

«Наші центральні півзахисники не справилися зі своїм завданням на матч»

Дивно, що центральні півзахисники не йшли в перед та не насичували лінію атаки. Постав там Бєсєдіна, Кравця чи навіть Вітю Леоненка - залишаться «на голодному пайку». Але в свої найкращі роки Леоненко так закрутив би голови ісландцям, що вони не знали б куди бігти. Захисники билися б лобами. Будь попереду Кравець чи Леоненко півзахисники повинні робити підбори і робити перехоплення, підіймалися вище. Бо нападник нав'язує боротьбу, м'яч відскакує, а на підборі нікого немає. По різних причинах, наші центральні півзахисники не справилися зі своїм завданням на матч. Бо вони є серцем команди, яке в цьому матчі працювало не так, як потрібно. Через це були вимкнені наші фланги і напад. Крайні захисники теж слабко зіграли.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше