​«Динамо» Київ: підсумок трансферного вікна «біло-синіх» літа 2017

Динамо Київ 8 Вересня, 17:54 5563
​«Динамо» Київ:  підсумок трансферного вікна «біло-синіх» літа 2017 | 19-27
Пропонуємо згадати усі головні продажі та покупки київського «Динамо» трансферного літа 2017 року.

Прийшли:

№1

Ім’я, прізвище: Йосіп Піварич

Національність: Хорватія

Вік: 28 років

Позиція: лівий захисник

Робоча нога: ліва

Звідки перейшов: «Динамо» Загреб

Сума трансферу: 2 мільйони євро

Особисті досягнення: Чемпіон Хорватії (5), володар Кубка Хорватії.



Для київського «Динамо» це найдорожча покупка трансферного літа 2017. Не варто приховувати, що саме перехід Піврича є одним із найбільш вдалих угод киян цього літа. Йосіп є гравцем основи збірної Хорватії, а також стабільно виходив в основі загребського «Динамо», з яким, до речі, виграв п’ять чемпіонатів Хорватії, а також один кубок.

Протягом декількох останніх років ЗМІ відправляли Піварича в різі клуби Європи, проте за межами Хорватії до переходу в «Динамо» 28-річний оборонець так і не спробував свої сили. Тож трансфер до Києва – перший досвід Йосіпа закордоном.

Варто додати, що окрім загребського «Динамо» Піварич виступав також в хорватській «Локомотиві».

В підсумку, за всю свою професійну кар’єру Йосіп відіграв 229 матчів, в тому числі гру за київське «Динамо» проти «Сталі», забив 10 голів та віддав 27 результативних передач.

Що цікаво, жодного разу у своїй кар’єрі Піварич не отримував прямого вилучення. Лише один випадок із двома жовтими картками, коли футболісту прийшлось покинути поле достроково.

На початку літа «Динамо» Київ відпустило в оренду відразу двох номінальних оборонців – Антунеша в «Хетафе» на рік зі правом викупу, а також в «Карпати» Османа, який теоретично міг би замінити португальця, проте керівництво клубу та тренерський штаб вирішили не ризикувати і придбати футболіста на цю позицію. Антунеш помітно здавав і в нього пропадала мотивація грати за столичний клуб, а от Піварич навпаки, для нього це новий виклик, де він захоче проявити себе лиш з найкращої сторони. Тож надіємось, що у хорвата підуть добре справи в команді і ми отримаємо якісне підсиленні на лівому фланзі оборони. У підсумку хороша конкуренція на цій позиції – Кадар, Піварич і ще за потребою може зіграти і Морозюк. Досить непогано.

№2

Ім’я, прізвище: Томаш Кендзьора

Національність: Польща

Вік: 23 роки

Позиція: правий захисник

Робоча нога: права

Звідки прийшов: «Лех» Познань

Сума трансферу: 1,5 мільйони євро.

Особисті досягнення: Суперкубок Польщі (2), Чемпіон Польщі.



Молодий поляк, який вже встиг відіграти п’ять матчів за основний склад «Динамо» Київ.

Чотири поєдинки Томаш провів в чемпіонаті України і ще одну гру в кваліфікації Ліги Європи. За 23-річним оборонцем полювали такі клуби як «Монако» та римське «Лаціо», проте конкретну пропозицію з приводу повноцінного трансферу зробило лиш «Динамо».

Після того, як з команди пішов Даніло Сілва, а це вже майже рік часу, позицію правого оборонця зайняв Микола Морозюк, проте стабільності у його грі немає і досі. Кендзьора у свої 23 роки вже встиг відіграти у всіх турнірах, враховуючи лише клубні змагання, 156 матчів, забив 10 голів та віддав 12 результативних передач.

Для «Динамо» це дійсно потрібний трансфер. Зараз окрім Кендзьори правого латераля може зіграти Морозюк та Бурда. Але поступово конкуренцію поляк вже виграє і дуже великий відсоток того, що у трансфері Томаша селекція «Динамо» не помилилась. Зараз варто дати гравцеві час на адаптацію, поспостерігати за його грою і вже тоді підбивати підсумки. Але як би там не було, враження це придбання поки складає лиш позитивні.

№3

Ім’я, прізвище: Дьємерсі Мбокані

Національність: ДР Конго

Вік: 31 рік

Позиція: центральний нападник

Робоча нога: права

Звідки прийшов: «Халл Сіті»/«Норвіч»

Сума трансферу: повернувся з оренди

Особисті досягнення: Чемпіон України (1), Кубок України (2), Чемпіон Бельгії (5).



Два сезони поспіль конголезький нападник їздив по орендах. Особисто для футболіста, це був дуже хороший досвід, так-як більшість гравців лиш мріють пограти в чемпіонаті Англії, а Мбокані такий шанс випав двічі, але жоден із них по-справжньому він не використав.

Київське «Динамо» в сезоні 2015/16 віддало нападника в оренду «Норвічу». Там він провів 30 матчів, забив 7 голів та віддав 2 результативні передачі. Доволі непоганий результат.

Тоді, погравши рік у складі «канарок» в чергову оренду Мбокані взяв «Халл Сіті». Там справи у футболіста пішли значно гірше як в «Норвічі». У складі «тигрів» Дьємерсі не забив жодного голу в офіційні грі, а лише записав на свій рахунок дві результативні передачі у 14 матчах та одну червону картку.

Після невдалого сезону в «Халл» Мбокані мав відразу декілька варіантів продовження кар’єри, зокрема грецький «Олімпіакос». Претендували на динамівця французькі та бельгійські команди. Тим не менш, Мбокані вирішив таки повернутись в Україну і відпрацювати сповна контракт із «Динамо».

Таке рішення дало поштовх обом сторонам. Олександр Хацкевич отримав кваліфікованого та забивного форварда, а Мбокані знову відчув себе впевнено на футбольному полі. Чотири голи у дев’яти матчах – прекрасний старт для конголезького футболіста.

Цими результатами Дьємерсі повністю витіснив зі стартового складу Артема Бєсєдіна, який у минулому сезоні показував результативний та яскравий футбол.

№4

Ім’я, прізвище: Артем Кравець

Національність: Україна

Вік: 28 років

Позиція: центральний нападник

Робоча нога: права

Звідки прийшов: «Гранада»

Сума трансферу: повернувся з оренди

Особисті досягнення: Чемпіон України (3), Кубок України (1).



Артем Кравець також за останні сезони встиг «покататись» по орендах. Спочатку «Штутгарт», де в українця особливо і не було часу, щоб чимось себе зарекомендувати. Проведених 16 матчів за половину сезону вистачило Кравцеві, аби забити гол та віддати дві результативні передачі. Після закінчення орендного терміну в Німеччині, Кравець перебрався в Ла Лігу до «Гранади».

Там в Артема вже було доволі багато ігрового часу і непогана середня результативність. У 26 матчах сезону динамівець забив в іспанському чемпіонаті 5 голів та віддав дві результативні передачі.

Повернувшись в київське «Динамо», поки у Артема шансів на місце в основі не багато. Номінальних нападників, які дійсно всі гідні грати зі стартових хвилин є окрім Кравця ще троє – Бєсєдін, Мораєс, Мбокані. Поки місце у складі серед 11-ти стартових гравців забетонував конголезький форвард, який кожного разу віддячує Хацкевичу яскравим футболом.

Як би там не було, але у новому сезоні Кравець часто виходить на заміну і навіть встиг забити два голи та віддати результативну передачу. До того ж, Кравця викликали у збірну на матчі відбору до ЧС-2018. Більше того, Андрій Шевченко випустив його у стартовому складі в грі проти Туреччини.

Але збірна України і київське «Динамо» - зовсім різні речі. У національної команди дефіцит на позиції центрального нападника, а в «біло-синіх» шалена конкуренція. Хочеться вірити, що ця конкуренція зробить Артема лиш сильнішим та в позитивну сторону вплине на якість його гри.

№5

Ім’я, прізвище: Жуніор Мораєс

Національність: Бразилія

Вік: 30 років

Позиція: центральний нападник

Робоча нога: права

Звідки прийшов: «Тяньцзинь Цюаньдзянь»

Сума трансферу: повернувся з оренди

Особисті досягнення: Чемпіон України (1).



Бразильський нападник в китайському чемпіонаті провів чудовий для себе особисто час. Не хочеться образити нікого у цій ситуації, але в компанії Пато і Вітселя, які також захищали кольори «Тяньцзинь Цюаньдзянь», для них гра у футбол, здавалось, була не на першому місці. Було багато фотографій у соц. мережах із відпочинків та різних розважальних заходів. Тут справа навіть не в футболістах, а самому керівництву, що відношення до футболу – для них не основне. Тому і на початку, згадувалось, що для себе Мораєс в Китаї провів незабутній час. А зараз він повертається в Україну де потрібно викладатись на повну на тренуваннях, бо конкуренція в «Динамо» на позиції центрального нападника просто шалена, і це незважаючи на те, що «біло-сині» продали Яремчука та відпустили Хльобаса.

«Динамо» не відчуло тієї піврічної оренди Мораєса. Бєсєдін повністю виправдав покладені на нього надії, а на підміні був завжди Яремчук. Хоча чому не відчуло… Два мільйони і сто тисяч євро в клубну скарбничку ця угода принесла.

За половину сезону Жуніор провів в китайській Суперлізі три матчі, не відзначившись жодною результативною дією.

№6

Ім’я, прізвище: Олег Гусєв

Національність: Україна

Вік: 34 років

Позиція: лівий/правий вінгер.

Робоча нога: права

Звідки прийшов: вільний агент

Сума трансферу: безкоштовно

Особисті досягнення: Чемпіон України (5), Кубок України (5), Суперкубок (3)



Від одного прізвища – Гусєв, у вболівальників «Динамо» вже біжать по шкірі мурашки. Цього футболіста ще дуже багато років будуть згадувати прихильники «біло-синіх». Здавалось вже, коли Олег Анатолійович пішов з клубу на правах вільного агента, що його епоха в столичній команді завершена, але він повернувся.

Тренерський штаб на чолі Олександра Хацкевича заявив, що потребує цього досвідченого виконавця. Зараз, коли з клубу пішов Ярмоленко, який був капітаном та справжнім лідером, Гусєв як ніколи стане у нагоді.

У час, коли Гусєв перебував без команди, ходило багато чуток навколо його персони. Одні видання відправляли його догравати кар’єру в США, а інші зв’язували із переходом в грецький ПАОК та турецькі клуби.

№7

Ім’я, прізвище: Лука Лочошвілі

Національність: Грузія

Вік: 19 років

Позиція: центральний захисник

Робоча нога: права

Звідки прийшов: «Динамо» Тбілісі

Сума трансферу: 300 тисяч євро


19-річний грузинський оборонець прийшов в київське «Динамо» зі словами: «я хочу піти по стопах Каладзе». Усі шанси та критерії для мети молодого оборонця є.

Грузинська преса описує свого футболіста, як чудового виконавця стандартних положень. Один із голів Лочошвілі у внутрішньому чемпіонату зі стандарту пропонуємо вашій увазі:


Що стосується перспектив грузина в Києві. Тут залишається побажати хлопцеві терпіння та великого бажання працювати і рости. Свій шанс проявити себе в команді він безумовно отримає. Домагой Віда вже цієї зими збирається піти з клубу, Хачеріді, дай Бог, щоб він був здоровим, але останнім часом сильно схильний до травм цей центральний захисник. У складі ще є Пантич, Бурда та за потребою і Кадар.

Єдине, що трохи засмучує – Лука приїхав в клуб із травмою. Проте для керівництва «Динамо» це не серйозна проблема. Клуб повністю взявся за реабілітацію талановитого оборонця. За прогнозами лікарів, вже за два місяці 19-річний грузин може провести першу гру у колективі Хацкевича.




Пішли:

№1

Ім’я, прізвище: Андрій Ярмоленко

Національність: Україна

Вік: 27 років

Позиція: правий вінгер

Робоча нога: ліва

Куди перейшов: «Боруссія» Дортмунд

Сума трансферу: 25 мільйонів євро


Вже пройшло близько тижня часу після переходу Андрія Ярмоленка в «Боруссію» Дотмунд, але досі важко усвідомити, що він таки відбувся.

Такий трансфер був лише у наших мріях, та якихось найбільш оптимістичних надіях, проте він таки відбувся і зараз це реальність. Андрій Ярмоленко відтепер буде виступати в Бундеслізі – одному із найкращих чемпіонатів Європи.

На Андрія в Дортмунді покладають великі надії. Українець по ідеї має замінити Усмана Дембеле, який за рекордні 105 мільйонів перейшов в «Барселону».

Ряд авторитетних видань включають Ярмоленка у символічну команду, а також вважають українця основним гравцем «Боруссії» на сезон 2017/18.


Зараз, якраз на сьогоднішній час, Андрій може сильно про конкуренцію не хвилюватись. У зв'язку із травмою Ройса, на лівий фланг, ймовірно, перебереться Пулішич, який зазвичай виступає на правому фланзі атаки. Також травмований і Андре Шюррле, але як вважають німецькі журналісти, навіть якби Андре був в строю, то до рівня Ярмоленка він не тягне і українець, так чи інакше отримав би місце в основі.

Тепер все залежить лише від Андрія. Шанс заявити про себе він отримає точно, тому що гравця за 25 мільйонів не купують просто так.

Основні проблеми, з якими стикаються українці закордоном – мовний бар’єр, адаптація до нового колективу та іншого рівня вимог.

№2

Ім’я, прізвище: Юнес Беланда

Національність: Марокко

Вік: 27 років

Позиція: атакувальний півзахисник

Робоча нога: права

Куди перейшов: «Галатасарай»

Сума трансферу: 8 мільйонів євро


Перспектив у київському «Динамо» для себе Юнес не бачив. Попередній сезон він відіграв на правах оренди в «Ніцці», де разом із командою вибороли путівку в кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

Українській команді досить непогано вийшло продати марокканця. Стамбульський «Галатасарай» заплатив за футболіста вісім мільйонів євро.

№3

Ім’я, прізвище: Лукаш Теодорчик

Національність: Польща

Вік: 26 років

Позиція: центральний нападник

Робоча нога: права

Куди перейшов: «Андерлехт»

Сума трансферу: 4,5 мільйонів євро


Те, що польський нападник поїде з Києва, варто було очікувати. Належного шансу заявити про себе в команді він не отримав, хоча і провів декілька класних матчів, але це вже історія забута.

Можна сказати, «Динамо» втратило якісного форварда, проте проблем з центральними нападниками у «біло-синіх», на щастя, немає.

Спочатку керівництво «Динамо» заробило мільйон євро на річній оренді гравця в «Андерлехт», а потім ще і продало поляка за 4,5 мільйонів євро. Чесно кажучи, на той час, за Лукаша можна було виручити значно більші кошти. Після успішного сезону в Бельгії, де Теодорчик в 53 матчах, забив 30 голів та віддав 5 результативних передач, ним цікавився навіть «Ліверпуль». Крім «червоних», ходили чутки про інтерес зі сторони «Севільї» та ряду команд чемпіонату Німеччини, Англії.

Зараз же Тео не досить активно почав сезон – 1 гол у 5 матчах. Проте це лиш початок, і ми ще обов’язково неодноразово почуємо прізвище поляка.

№4

Ім’я, прізвище: Роман Яремчук

Національність: Україна

Вік: 21 рік

Позиція: центральний нападник

Робоча нога: права

Куди перейшов: «Гент»

Сума трансферу: 2 мільйони євро


Новина про трансфер Яремчука в Бельгію була як грім серед ясного неба. Ніхто і подумати не міг, що молодий український нападник покине «Динамо» не на правах оренди.

Президент киян Ігор Суркіс практично ніколи не відпускає своїх молодих вихованців у такому віці тим більше в якості повноцінного трансферу. Зазвичай «біло-сині» відправляють талановитих гравців в оренду, щоб ті набирались досвіду, повертались більш «обстріляні» в «Динамо», а потім у підсумку все одно покинуть клуб, але вже на правах вільних агентів. Це взагалі не смішний процес, і ні в якому випадку не хочеться образити «Динамо» Київ, але як би там не було, факт є фактом. І досвід останніх років тому підтвердження.

Зараз все вийшло зовсім протилежно. «Гент» зробив пропозицію «Динамо» з приводу трансферу Романа Яремчука і кияни прийняли її. У результаті відкрили двері у Європу 21-річному вихованцю та заробили на цьому два мільйони євро.

Головний тренер бельгійського клубу на презентації гравця говорив, що відразу Ярумчуку буде не просто, бо він довго перебував без ігрової практики, а також є проблеми з мовою.

Окрім цього, в «Генті» серйозна конкуренція на позиції центрального нападника. Літом клуб підписав майже за чотири мільйони євро сенегальського форварда, плюс Яремчук і ще є 23-річний Юя Кубо.

№5

Ім’я, прізвище: Віторіно Антунеш

Національність: Португалія

Вік: 30 років

Позиція: лівий захисник

Робоча нога: ліва

Куди перейшов: «Хетафе»

Сума трансферу: річна оренда з правом викупу


Португальський захисник попередні сезони був гравцем основи київського «Динамо». Футболіст завжди славився потужним ударом з лівої та хорошими передачами.

Поступово мотивація Антунеша грати за київський клуб згасала і керівництво «Динамо» вирішило дати шанс футболісту на «перезавантаження». Це «перезавантаження» якраз і є оренда в іспанську Ла Лігу, яка добре відома Віторіно. Раніше в Іспанії португалець виступав у складі «Малаги» і навіть забивав мадридському «Реалу». «Динамо» відпустило лівого захисника в оренду із правом викупу. І вже зараз майже ніхто не надіється, що Антунеш повернеться до Києва.

Що втратить «Динамо» від цього? Швидше за все, взагалі нічого. Є Тамаш Кадар, тепер купили ще Піварича. Тай Морозюк зіграти на тій позиції може. Тож суттєвих кадрових проблем із лівими латералями у «біло-синіх» не повинно виникнути.

№6

Ім’я, прізвище: Андрій Цуріков

Національність: Україна

Вік: 24 роки

Позиція: лівий захисник/півзахисник

Робоча нога: ліва

Куди перейшов: «Олександрія»

Сума трансферу: вільний агент


Фактурний футболіст до останнього надіявся, що київське «Динамо» таки забере його до себе. Після того, як кияни придбали Андрія у запорізького «Металурга», Цуріков не зробив нічого для того, аби київський клуб захотів залишити його в себе та залучати до основи.

Андрія кожного разу відправляли по орендах. Це футболісту набридло і сторони за обопільною згодою розірвали договір. Тепер, починаючи з літа 2017 року Андрій Цуріков числиться як повноцінний гравець «Олександрії».

№7

Ім’я, прізвище: Влерій Фдорчук

Національність: Україна

Вік: 28 років

Позиція: центральний півзахисник

Робоча нога: права

Куди перейшов: «Верес»

Сума трансферу: вільний агент


«Динамо» розлучилось із Валерієм Федорчуком за непотрібності. Олександр Хацкевич головний тренер клубу має у розпорядженні достатньо півзахисників, а часта травматичність Федорчука зробила останній поштовх «Динамо» на крок розірвати з екс-дніпрянином контракт.

У «Вересі» Федорчук без сумнівів буде отримувати постійну ігрову практику, а якщо і зі здоров’ям все буде гаразд, то матиме всі шанси стати лідером, який буде вести за собою весь колектив.

№8

Ім’я, прізвище: Зураб Очігава

Національність: Україна

Вік: 22 роки

Позиція: центральний захисник

Робоча нога: ліва

Куди перейшов: «Олімпік»

Сума трансферу: оренда на пів сезону


Кияни зробили дуже розумний хід, відправивши Очігаву в оренду. Донецький «Олімпік» не остання команда в чемпіонаті України. Чому підтвердження результати клубу цього сезону. Хороша гра в кваліфікації до Ліги Європи, мало донеччани пропускають і у внутрішніх змаганнях. Хороший колектив для того аби набратись досвіду.

Очігава ніяким чином не проходив в основний склад «Динамо». Можливо десь колись на заміну Зураб і виходив би, але належної ігрової практики було б важко добитись, враховуючи у складі Віду, Хачеріді, Пантича, Бурду, тай же Кадар може без проблем зіграти центрального оборонця.

Якби Домагой Віда літом дійсно перейшов в «Бешикташ», то відпускати Очігаву було б доволі ризиковано, але у цьому випадку для самого Зураба це буде хороший досвід, який можна буде з часом застосувати і в київському «Динамо».

№9

Ім’я, прізвище: Олександр Гладкий

Національність: Україна

Вік: 30 років

Позиція: центральний нападник

Куди перейшов: без клубу

Сума трансферу: вільний агент


Другу частину минулого сезону Гладкий відіграв доволі успішно у львівських «Карпатах» на правах оренди. За всіма прогнозами ЗМІ, Олександр повинен був стати повноцінним гравцем «левів» цього літа, але досі не оформив з львів’янами договір.

Київське «Динамо» літом офіційно оголосило, що розриває контракт із футболістом. Після чого Гладкий отримав статус вільного агента.

На початку літа, коли повернулись Мораєс, Мбокані, Хльобас та Кравець, до того ж були у складі Яремчук та Бєсєдін, то сьомий форвард був би взагалі не доречним. Яремчука, як вже вище було сказано, відпустили в «Гент», Хльобас – оренда, ну і розірвали договір з Гладким.

Про майбутнє досвідченого нападника багато було розмов в ЗМІ. Одні інформували, що от-от Гладкий підпише договір з однією із турецьких команд. Другі стверджували про перехід Олександра в грецький чемпіонат, ну і також не обійшлось без розмов про повернення гравця до Львова.

У підсумку, у Гладкого залишається ще шанс відправитись в Туреччину, так як трансферне вікно закривається там дев’ятого вересня.

№10

Ім’я, прізвище: Сергій Мякушко

Національність: Україна

Вік: 24 роки

Позиція: атакувальний півзахисник

Куди перейшов: без клубу

Сума трансферу: вільний агент

Сергій Мякушко є вихованцем київського футболу. Свої перші кроки у кар’єрі Сергій робив в «Оболоні». Спритного футболіста свого часу помітило київське «Динамо» і запросило до себе.

Спочатку керівництво «біло-синіх» випускало грати Мякушка за «Динамо-2», потім молодіжний склад і трохи в першій команді. Проте в основному талановитий атакувальний півзахисник «гуляв» по орендах. В кожному з клубів Сергій виглядав досить пристойно. У складі «Говерли» забивав у ворота «Шахтаря». Віддав класний асист на Каверіна, що забив «Дніпру», який доходив до фіналу Ліги Європи. І здавалось, що ще потрібно, аби повернутись до столиці? Стабільна гра в основі, не в найкращій команді УПЛ, але там він по-справжньому був лідером команди.

Тоді Сергія відправили в «Ворсклу». Там він склав компанію ще одному динамівцю Дмитру Хльобасу. Їхній дует виглядав яскраво і якраз ці два гравці виділялись серед інших футболістів полтавчан.

Що собою представляє Мякушко і чи заслужив він розрив контракту із «Динамо» Київ?

Сергій Мякушко володіє класною передачею. Може зіграти добре, як лівою, так і правою ногою. Має хорошу швидкість і впевнено почуває себе в обіграшах. Єдиний мінус – проблеми на другому поверсі. Але за його росту тут жодних претензій, і якраз цей недолік футболіст міг би компенсовувати іншими позитивними факторами, але керівництво «Динамо» вирішило остаточно попрощатись із гравцем. Чомусь здається, що Мякушко останнього слова ще не сказав. 24 роки для футболіста – можна сказати, початок кар’єри. І лиш час покаже, чи правильне рішення прийняло «Динамо», розірвавши договір із Мякушком.

№11

Ім’я, прізвище: Дмитро Хльобас

Національність: Україна

Вік: 23 роки

Позиція: нападник

Куди перейшов: «Динамо» Мінськ

Сума трансферу: оренда на пів року



На літніх зборах київського «Динамо» Хльобас був одним із найкращих у складі. Забивав голи та показував яскравий футбол. За невідомих причин, тренерський штаб на чолі Олександра Хацкевича не дав шансу гравцеві залишитись в команді і відправив його в оренду в інше «Динамо» - Мінськ.

Проте оренду Дмитра можна пояснити дуже просто. Хацкевич має у розпорядженні більш досвідчених футболістів на цю позицію і просто тримати Хльобаса на лаві запасних, або взагалі поза заявко – рішення не з найкращих. А в Мінську ось, тримай можливість, показуй ту гру, яка змусить киян звернути на тебе увагу.

В Білорусії Хльобас відіграв в «Динамо» вже 8 матчів і забив один гол. Оренда між динамівськими командами розрахована до кінця 2017 року.

№12

Ім’я, прізвище: Олександр Осман

Національність: Україна

Вік: 21 рік

Позиція: лівий захисник

Куди перейшов: «Карпати» Львів

Сума трансферу: річна оренда.



Молодий оборонець, після покупки динамівцями Піварича, практично не мав шансів на те, аби пробитись в основний склад столичного клубу.

Тренерський штаб «Динамо» вважає, що молодіжні склади футболіст вже переріс і настав час спробувати його на більш серйозному рівні. В той час, «Карпати» після продажі Володимира Костевича досі не змогли знайти йому гідну заміну і звернутись із пропозицією оренди Османа, яку без вагань київське «Динамо» прийняло.

Олександр вже встиг зіграти за львів’ян одну гру, а якщо точніше 79 хвилин. Для 21-річного захисника буде хорошим досвідом виступи в чемпіонаті України.

№13

Ім’я, прізвище: Павло Лук’янчук

Національність: Україна

Вік: 22 роки

Позиція: центральний захисник

Куди перейшов: «Олімпік»

Сума трансферу: оренда на пів сезону



№14

Ім’я, прізвище: Богдан Михайличенко

Національність: Україна

Вік: 20 років

Позиція: лівий захисник/півзахисник

Куди перейшов: «Сталь»

Сума трансферу: оренда на пів сезону



№15

Ім’я, прізвище: Олексій Щебетун

Національність: Україна

Вік: 20 років

Позиція: центральний нападник

Куди перейшов: «Сталь»

Сума трансферу: оренда на пів сезону



№16

Ім’я, прізвище: Олександр Тимчик

Національність: Україна

Вік: 20 років

Позиція: правий захисник

Куди перейшов: «Сталь»

Сума трансферу: оренда на пів сезону



№17

Ім’я, прізвище: Вадим Солдатенко

Національність: Україна

Вік: 21 рік

Позиція: воротар

Куди перейшов: «Нафтовик-Укрнафта»

Сума трансферу: вільний агент



Підготував Михайло Корпан.