​Соболь не став рятівником «Славії», а Ротань відпочив

Світовий футбол 9 Вересня, 23:01 1190
​Соболь не став рятівником «Славії», а Ротань відпочив | 19-27
Гравці збірної України Руслан Ротань і Едуард Соболь, в черговому матчі свого клубу, празької «Славії», що проводила принциповий поєдинок чемпіонату Чехії проти «Сігми» на виїзді, опинилися в запасі.

Вже на 9-й хвилині Мілан Шкода вивів гостей вперед, проте колектив з Оломоуця відновив статус-кво за п'ять хвилин до перерви. Рівна боротьба тривала і в другому таймі. Останнім джокером «Славії» став Едуард Соболь, який вийшов на заміну на 81-ій хвилині, причому замість форварда Міка ван Бюрена. А Руслан Ротань так і залишився на лаві запасних. Однак нікому з суперників не вдалося вирвати перемогу. У підсумку — нічия 1:1, яка виявилася на руку лідеру, оскільки тепер «Славія» відстає від «Вікторії» на шість очок, а «Сігма» — на сім, - відзначає zbirna.com.

У чемпіонаті Хорватії «Осієк», який йшов четвертим, приймав «Хайдук», що розташовувався на сходинку вище. У складі господарів Дмитро Льопа зайняв звичне місце опорника в стартовому складі команди.

На 3-ый хвилині Льопа здорово виконав стандарт метрів з 19-ти — голкіпер гостей перевів м'яч на кутовий. Однак голів у першому таймі не було. Пропустивши від іменитого суперника на 50-ій хвилині, «Осієк» зрівняв рахунок за хвилину. На 73-ій хвилині Льопа був замінений. У компенсований час господарі вирвали перемогу (2:1) і ще впевненіше закріпилися на четвертій позиції, набравши 15 очок у 8-ми матчах.