Такі різні два тайми. «Динамо» вдома громить «Олександрію»: 3:0

Динамо Київ 10 Вересня, 21:42 2059
Такі різні два тайми. «Динамо» вдома громить «Олександрію»: 3:0 | 19-27
На зміну безгольовому першому тайму прийшов другий, в якому кияни відправили три голи без відповіді у ворота суперника.

Після «розкачки» у стартовій десятихвилинці гра стала гострішою, а динамівці стали все частіше загрожувати воротам суперника. Найактивнішим у «Динамо» з початку матчу був Віктор Циганков, але його пасам часто не вистачало якоїсь миті, що перетворитися у гольову передачу. Також часто дошкуляв Паньківу і Денис Гармаш.

Перший, по справжньому небезпечний момент у матчі мали гості. Після помилки Коваля вони не скористалися шансом вразити пусті ворота.

Не скористався чудовим моментом і Дерліс Гонсалес, який не влучив у пусті ворота з метру після прострілу Циганкова.

Варто відзначити вболівальників киян, які подякували Андрієві Ярмоленку за гру.

На початку другого тайму гра в атаці киян не зовсім виходила, але один відскок змінив хід гри. Євген Хачеріді в падінні через себе забиває прекрасний гол у ворота олександрійців. 1:0

Після пропущеного голу олександрійці «підсіли» і господарі знову відзначилися. Цього разу Хачеріді став автором результативної передачі на Мбокані. 2:0

За другим голом швидко прийшов третій. Цього разу Циганков забив свій чесно напрацьований м'яч. 3:0

Після трьох голів команди провели низку замін і у свіжих динамівців Артема Кравця та Жуніора Мораєса були шанси забивати четвертий гол, але Паньків здорово виручав свою команду. Виручив киян в доданий час і Максим Коваль, який справився з ударом Пономаря з кількох метрів, не давши забити гостям гол престижу.

В результаті, динамівці переломили хід гри в другому таймі і заслужено перемогли 3:0.

УПЛ. 8-ий тур. «Динамо» — «Олександрія»: 3:0

Голи: Хачереді - 52, Мбокані - 65, Циганков 68.

Попередження: Гонсалес - 45, Банада - 56, Сидорчук - 89.

«Динамо»: Коваль, Морозюк, Циганков, Сидорчук (К), Гармаш - Мораєс (70), Піварич, Гонсалес - Шепелєв (79), Буяльський, Хачеріді, Кадар, Мбокані - Краавець (70)

Запасні: Бущан, Шепелєв, Мораєс, Гусєв, Віда, Кравець, Миколенко.

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Цуріков, Запорожан (К), Гітченко, Сітало - Пономар (76), Пашаєв, Грицук - Каленчук (71), Старенький - Полярус (57), Бацула, Банада.

Запасні: Леванідов, Каленчук, Куліш, Довгий, Пономар, Полярус, Козак.