Динамівці в оренді: тренер «Динамо» (Мінськ) розкритикував Хльобаса

Динамо Київ 11 Вересня, 16:22 3098
Динамівці в оренді: тренер «Динамо» (Мінськ) розкритикував Хльобаса | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Центральним поєдинком 8-го туру чемпіонату України була зустріч «Шахтаря» і «Зорі», в якій перемогу святкували «гірники» − 3:1. Владислав Калітвінцев не брав участі у цій грі через проблеми з коліном. Термін відновлення хавбека поки невідомий, йому доведеться перенести операцію. А Олександр Андрієвський зіграв у Харкові всі 90 хвилин.

У стартовому складі «Олімпіка» на матч із «Ворсклою» (1:1) вийшов Зураб Очігава, який за час свого перебування на полі заробив «гірчичник» і був замінений на Віталія Федоріва на 66-й хвилині. Павло Лук᾿янчук дивився цю гру з лави запасних.

Олександр Осман знову замість матчу основних складів відіграв повний поєдинок за молодіжну команду «Карпат». Втім, молодь «левів», на відміну від першої команди, яка була розгромлена «Вересом» з рахунком 1:6, свій матч виграла – 3:1.

Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик провели увесь матч у складі «Сталі» проти «Маріуполя», що не допомогло кам᾿янчанам перемогти – 0:1. Михайличенко «відзначився» лише заробленим на 40-й хвилині попередженням. А Олексій Щебетун залишився поза заявкою на цю зустріч.

Дмитро Хльобас, який у минулому турі відзначився дебютним голом за мінське «Динамо», цього разу отримав усього 20 хвилин ігрового часу в матчі проти «Гомеля». Перемогу столичній команді в цьому поєдинку приніс автогол суперників – 1:0. Українця випустили на поле на 67-й хвилині та замінили на 87-й. Ось як прокоментував таке рішення наставник мінського «Динамо» Сергій Гуренко:

«Я не випустив Хльобаса в стартовому складі, тому що він погано тренувався, коли я був у Сербії (за інформацією мого помічника). Коли він вийшов на заміну, мені не сподобалося, як він діяв. Це була заміна виховна. Гравець, виходячи на заміну, повинен себе проявляти».

Додамо, що після 21-го туру «Динамо» (Мінськ) очолює турнірну таблицю чемпіонату Білорусі.

«Хетафе» Віторіну Антунеша свій домашній матч проти «Леганеса» програло з рахунком 1:2. Португальський захисник провів на полі весь поєдинок, завдавши одного удару по воротах і зробивши три фоли. Також на рахунку Антунеша 25 передач із точністю 76%.

А Сергій Рибалка дебютував у складі «Сівасспора», вийшовши на заміну на 45-й хвилині матчу проти «Кайсеріспора». На той момент команда українця вже мінімально програвала, а під завісу гри пропустила ще один гол – 0:2. Рибалка вписав своє ім᾿я до протоколу матчу, отримавши попередження на 53-й хвилині.