12/09/2017 12:36 1339

«Динамо» готове дійти до Лозанни

Згідно регламенту, київський клуб має десять днів на оскарження в апеляційному комітеті федерації.

Варто нагадати, що «Динамо» відмовилося направляти свої команди в місто, яке знаходиться в двадцяти кілометрах від лінії фронту, в зв'язку з відсутністю необхідних гарантій. 17 серпня комітет з безпеки та стадіонів ФФУ ухвалив, що грати тут можна, але в кожному окремому випадку за три доби до матчу «Маріуполь», а також органи місцевої влади та правоохоронні органи зобов'язані надавати гарантії забезпечення безпеки. Однак столичний клуб не отримав ніяких гарантій навіть за добу до призначеної на 27 серпня зустрічі перших складів.

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ, який зібрався в п'ятницю, але відклав «в зв'язку з необхідністю вивчити додаткові документи» до понеділка вердикт щодо неявки трьох динамівських команд - першої, молодіжної та U-19 в Маріуполь, виніс вчора рішення зарахувати їм технічні поразки з рахунком 0:3.

«Динамо» було готове до присудження технічних поразок і тепер має намір подати апеляцію. В тому випадку, якщо відповідний комітет ФФУ відхилить і її, буде подано позов до Спортивного арбітражного суду в Лозанні. Де позиція киян виглядає виграшною: клуб примушують грати в безпосередній близькості від місця бойових дій...

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше