12/09/2017 13:23 658

Вадим Шаблій: «Хто знає, може, Ярмоленко ще опиниться в «Баварії»

Футбольний агент підтвердив, що Андрієм Ярмоленком цього літа цікавився мюнхенський клуб.

- Вадиме, не рахував, скільки європейських клубів зверталися в Динамо з приводу покупки Андрія Ярмоленка за ті два з половиною роки, які ти з ним працюєш?

- Багато. Навіть дуже багато. Але, зрозумій, від інтересу і переговорів до реальної угоди - довгий шлях. Коли у мене запитують, чи є конкретика, завжди відповідаю: «Конкретика - це коли підписаний контракт». Ніколи не любив, коли інформація поширювалася завчасно.

- Хороший трансфер любить тишу?

- Абсолютно вірно. У зв'язку з цим я був трохи злий на ваш сайт, коли ви опублікували одну секретну інформацію... (Про інтерес «Баварії» до Ярмоленка. - Прим. ред.)

- По Баварії?

- Так. Думав, про це знають чоловік п'ять - не більше. Але завдяки вам дізналася вся країна (посміхається).

- Виходить, Боруссія випередила свого головного конкурента?

- Так говорити не зовсім правильно. Облишмо ворушити минуле. Зараз Ярмоленко - гравець дортмундського колективу. На цьому поставимо крапку.

- Але інтерес з боку Баварії був конкретний?

- Я ж тобі кажу: конкретика - це коли підписаний контракт. Так, ми вели переговори, зустрічалися в Мюнхені з головним тренером команди Карло Анчелотті. Хто знає, може, в доступному для огляду майбутньому Андрій ще опиниться в Баварії, яка любить купувати гравців у Боруссії. Але зараз головне, щоб він якомога швидше адаптувався в Німеччині, вивчив мову і грав у хороший футбол на такому рівні. Я впевнений, що у нього все вийде. Просто знаю його характер, - розповів Шаблій в інтерв'ю zbirna.com.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше