12/09/2017 16:26 504

«Динамо» прорахувалося», – віце-президент «Маріуполя»

Андрій Санін у різкій формі розкритикував бажання «Динамо» відстоювати свою позицію у «маріупольському питанні» та порадив киянам визнати, що вони припустилися помилки.

«Після рішення Комітету з безпеки спортивних заходів і стадіонів Динамо могло сказати: «Ок, хлопці, ми приймаємо ваше рішення і далі по ньому працюємо» ... Але ніі, почалася ескалація.

Зараз КДК прийняв вже остаточне рішення. Мені здається, зараз є багато варіантів розвитку ситуації. Перший – це рішення приймається, і Динамо визнає, що воно припустилося помилки. Нічого страшного: не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Так, прорахувалися, десь недопрацювали аналітики, які говорили: «Зараз ми візьмемо і на раз-два приб’ємо Маріуполь». Не вийшло, не прибили.

Другий сценарій – йти напролом, зараз винести все на європейський рівень. Неважко прогнозувати, що буде. Мені здається, як я говорив і раніше, шансів замало, тому що конфлікт вийде на більш високий рівень. Це вже звучить не як локальне протистояння ФК Маріуполь та ФК Динамо, а як протистояння окремого клубу проти всієї Прем'єр-ліги і всієї Федерації футболу. Природно, ви ж розумієте, до чого це призведе», – сказав Санін у коментарі ТК Футбол 1.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше