13/09/2017 12:15 696

Коваленко за темпами випереджає Коноплянку, але поступається Ярмоленку

Порівнюємо динаміку розвитку українських вундеркіндів.

У сезоні-2017/2018 Віктор Коваленко не забив жодного м'яча в складі Шахтаря в дев'яти матчах. А взагалі суха серія одного з найталановитіших вихідців із академії гірників тягнеться з квітня. І становить вже 16 матчів. Але навіть при цьому 21-річний футболіст встиг набити чимало м'ячів, виправдовуючи статус вундеркінда.

Багато зірок українського футболу могли б тільки мріяти про таку статистикою, як у Коваленка. За три сезони в першій команді до 21 року - 88 матчів, 14 голів.

Віктор Коваленко. Статистика на топ-рівні до 21 року

Досить порівняти його показники з даними інших яскравих півзахисників національної збірної України, які теж дуже рано почали грати за свої клуби. До обліку прийняті показники до сезону, в якому футболісту виповнився 21 рік, включно.

Коваленко и другие вундеркинды украинского футбола

Причому є один нюанс. Коваленко 21-річчя відсвяткував в лютому, і йому зараховано лише весняні місяці сезону 2016/2017. Денис Гармаш - в квітні, йому додано ще менше. Натомість Андрій Ярмоленко, який відгуляв 21-річчя в жовтні, і Євген Коноплянка (у вересні), отримали на додачу не тільки весняні місяці, але і частину осені.

Втім, у нас не було завдання порівнювати аж до хвилин і секунд. Більше цікавила загальна динаміка і темпи розвитку. Можете і самі порівняти, що вважаєте за потрібне.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше