13/09/2017 17:45 493

Домагой Віда: «Думаю, що ми сильніші та завтра виграємо»

Захисник київського «Динамо» розповів, із яким настроєм повернувся зі збірної Хорватії та як команда готується до поєдинку зі «Скендербеу».

- Домагою, як ваше самопочуття і в якому настрої ви повернулися з розташування збірної Хорватії?

- Звісно, у нас були важкі ігри зі збірною, але зараз я відпочив. Настрій не дуже добрий, але зараз про збірну я не думаю. Думки лише про «Динамо» та майбутній поєдинок Ліги Європи.

- «Динамо» грало зі «Скендербеу» на тренувальних зборах. Яке враження залишила ця команда та наскільки змінилася з того часу?

- Це була товариська гра, а завтра буде зовсім інший матч, важкий поєдинок. «Скендербеу» – складна команда. Але, сподіваюся, що завтра перемога буде за нами.

- Букмекери вважають, що у «Скендербеу» не має шансів навіть на нічию на «Олімпійському». Як вважаєте ви?

- Це футбол, і всі команди, які виходять на поле, мають шанси. Звісно, я думаю, що ми сильніші та завтра виграємо. Але це потрібно показати на полі.

- «Скендербеу» в раунді плей-офф пройшло загребське «Динамо». Чи спілкувалися ви з гравцями цієї команди? Чому їм не вдалося пройти албанців?

- Звісно, я спілкувався. У «Динамо» (Загреб) було багато моментів, але нам потрібно не розслаблятися, показати хорошу гру та досягти перемоги. Ми будемо думати лише про свою гру.

Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше