13/09/2017 18:48 311

Микола Морозюк: «Скендербеу» грає з бажанням і агресивно»

​Захисник «Динамо» Микола Морозюк відповів на запитання журналістів про матч зі «Скендербеу» напередодні старту в груповому турнірі Ліги Європи:

- Працюємо з хорошим настроєм, готуємося в звичайному режимі, нічого нового перед грою немає, тож нічим вас не здивую.

- Уже розбирали суперника? Що знаєте про «Скендербеу»?

- Так, ми подивилися їхні ігри. Це досить хороший, міцний суперник, добре організована команда, в їх складі є сильні виконавці, які самостійно можуть вирішити результат ігрових моментів. Їм потрібно приділити увагу, втім, як і всій команді в цілому. Це буде наша перша гра на груповому етапі, тому сказати щось більш конкретне поки важко. Щось обговорювати вже краще завтра після кінцевого результату.

- Чи можете виділити в складі суперника конкретних гравців або ключові лінії?

- Є футболісти, які виділяються, але також не можна випускати і командну гру. Вони діють з великим бажанням і досить агресивні як попереду, так і в обороні.

- Добре, що перший матч групового етапу «Динамо» проведе вдома?

- Мабуть. Наша перевага - що граємо перед своїми трибунами. Звісно, при позитивному результаті будемо відчувати приємні емоції і перед наступними іграми.

- Матчі два рази на тиждень допомагають перебувати в тонусі, чи не вистачає вихідних?

- Усім відомо, що будь-якому футболісту більше подобається грати, ніж тренуватися. Так, графік складний, іноді не встигаєш повністю відновитися. Але коли досягаємо позитивного результату, це переноситься набагато простіше, і легше проходить підготовка до кожного наступного матчу.

- Після того, як команду залишив Андрій Ярмоленко, ви граєте на одному фланзі з Циганковим. Як вам ця зміна, з ким було комфортніше?

- З Андрієм ми більше часу грали разом, були награні зв'язки, було присутнє розуміння один одного. З Вітею теж будемо награвати і напрацьовувати - у нас усе попереду.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше