14/09/2017 11:21 3265

В’ячеслав Заховайло: «В «Динамо» немає шансів виграти судовий процес у Лозані»

Відомий футбольний менеджер в інтерв’ю 1927.kiev.ua відзначив, що кияни програють судовий позов з приводу відмови від проведення ігор у Маріуполі.

— Той факт, що СБУ, МВС, УДО (спецслужби) не рекомендували проводити ці матчі в Маріуполі не є 100% аргументом у цій суперечці на користь «Динамо» Київ?

— Ні. Основні аргументи — це регламент та допуск стадіону до змагань і все. Необхідність рекомендацій СБУ, МВС, МНС не прописані у регламенті та не є аргументами в цій суперечці. «Динамо» може оскаржити сам регламент, але в киян немає шансів виграти процес.

— Близькість до зони бойових дій може бути аргументом для перенесення гри, не зважаючи на те, що там грали до «Динамо» і все було нормально?

— В тому то й справа, адже особливого режиму або режиму надзвичайної ситуації там під час матчів не було. З боку «Динамо» скарга виглядає абсурдно. Хоча я вболівальник «біло-синіх», але це просто політичний цирк.

Тільки Суд в цьому випадку може підтвердити або спростувати обгрунтованість скарги, проте, на даний момент, столичний клуб порушив регламент.

Якщо спецслужби під час прийняття регламенту рекомендували не проводити змагання, то у «Динамо» ще є маленький шанс. Воєнний стан в місті було оголошено? Якщо ні, то шанси «Динамо» рівні нулю.

— Які наслідки цей судовий позов може мати для українського футболу?

— Та ніякі, фактично. З «Динамо» зняли три пункти і на цьому цирк закінчився.

— А якщо програє ФФУ?

— Тоді федерація понесе покарання і будуть зроблені організаційні висновки. А як по іншому...

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше