Німецькі ЗМІ оцінили гру Ярмоленка в матчі з «Тоттенхемом»

Динамо Київ 14 Вересня, 12:15 7197
Німецькі ЗМІ оцінили гру Ярмоленка в матчі з «Тоттенхемом» | 19-27
Західна преса відзначила чудовий гол українського атакуючого півзахисника «Боруссії».

Вже через кілька годин після закінчення стартового матчу групового раунду Ліги чемпіонів Тоттенхем - Боруссія Д (3:1), деякі західні ЗМІ опублікували свої реакції на те, що трапилося на лондонському Уемблі.

Ганять Роккі, але не забувають про Андрія...

Всі без винятку запевняють, що на 56-й хвилині зустрічі за рахунку 2:1 на користь господарів, Пьєр-Емерік Обамеянг забив чистий гол у ворота Шпор. Правда, суддівська бригада на чолі з італійцем Джанлукою Роккі порахувала, що форвард гостей знаходився в положенні поза грою...

Не забули, природно, наші колеги відзначити і автора єдиного зафіксованого в протоколі точного удару німецького клубу, атакуючого півзахисника Андрія Ярмоленка.

Отримав три з плюсом

Наприклад, на думку журналістів reviersport.de, саме українець став найкращим гравцем своєї команди. Портал поставив Андрію 3+ і так прокоментував своє рішення: «Зробив кілька спроб загострити ситуацію біля воріт суперника з правого флангу. Одна з них увінчалася відмінним ударом з лінії штрафного майданчика! У другому таймі, як і вся Боруссія, діяв кілька прямолінійно». Додамо, що німецька преса оцінює дії футболістів за шкалою від 1 до 5, де одиниця - верхня планка майстерності.

Четверта оцінка в матчі!

Не відстав від колег і WhoScored, який виставив українському футболісту найвищу оцінку в команді - 7,14. Більш того, ця сума балів - четверта на дві команди. Вище наші колеги оцінили дії трьох футболістів Шпор: Еріка Дайєра, Сон Хин Міна (гол) і Харрі Кейна (дубль!).