Три «банки» для албанців. ​«Динамо» - «Скендербеу»: 3:1

Динамо Київ 14 Вересня, 21:58 2418
Три «банки» для албанців. ​«Динамо» - «Скендербеу»: 3:1 | 19-27
В стартовому матчі групового відбору Ліги Європи київське «Динамо» впевнено переграє «Скендербеу» 3:1, програючи після першого тайму.

З перших хвилин київські динамівці розпочали тиснути на ворота суперника. Віда та Піварич активно підключалися до атаки, загострюючи дії попереду. Гості відповіли ударом від Саве, який небезпечно, пробивав у дальній кут і м'яч пройшов зовсім поруч зі стійкою.

Скегдербеу виглядав дуже достойно в захисті. Пройти редути албанців було надзвичайно важко. Циганков, Гонсалес та Гармаш постійно загрожували воротам суперника, але забити ніяк не вдавалося. У свою чергу, Скендербеу, який був притиснутим до своїх воріт перші півгодини, на 39-ій хвилині зусиллями Музаки вийшов вперед. 0:1

Після пропущеного гола почав розминатися Мораєс. Динамівці ж до свистка на перерву рахунок не зрівняли.

Після відпочинку замість Гармаша вийшов Мораєс.

На початку другої половини гри київські динамівці зрівняли рахунок. Зрозумівши, що закотити у ворота м’яч дуже непроста справа, після пасу Циганкова Сергій Сидорчук по-капітанськи потужно з дальньої дистанції відновив паритет у матчі. 1:1

Вже через дві хвилини Жуніор Мораєс замикає фланговий простріл Гонсалеса і виводить «Динамо» вперед! 2:1

Забивши другий гол кияни почали грати на контратаках і ця тактика спрацювала. Після подачі кутового Кадара завалив Міці і арбітр назначив пенальті. Дьємерсі Мбокані «з точки» не схибив. 3:1

Після трьох пропущених гості змирилися з поразкою і просто догравали. Динамівці ж проводили позиційні атаки в середньому темпі.

В результаті київські динамівці впевнено стартують у груповому етапі Ліги Європи, перемагаючи гостей із Албанії з рахунком 3:1, продовжуючи свою переможну серію в домашніх матчах у єврокубках до чотирьох поєдинків.