Динамо Київ 15 Вересня, 11:35 3558
Мрія тривала 45 хвилин. Огляд албанської преси після матчу «Динамо» - «Скендербеу» | 19-27
Албанські журналісти вказують на клас киян.

Албанська преса визнає закономірність поразки київському «Динамо» в першому турі Лізі Європи. Результат першої половини матчу обнадіяв уболівальників «Скендербеу», але в другому таймі, після того як «Динамо» помітно додало, різниця команд у класі стало очевидною.

«Шкендербеу пройшов в груповий раунд Ліги Європи, і це не означає, що європейські амбіції команди на цьому закінчуються. Однак старт команди вийшов невдалим через поразку в Києві 3:1.

Динамо - сильніша команда, і не випадково щороку перемагає Скендербеу в міжсезонних спарингах», - пише Express sport.

«Поразка розчаровує більше тим, що «Скендербеу» гідно відіграв перший тайм, спокійно пручався «Динамо», і вийшов вперед, завдяки суперголу Музакі.

Низький темп першого тайму був ідеальний для «Скендербеу», але все змінилося після перерви. «Динамо» провело заміну, змінило своє обличчя і темп, притиснувши нас до воріт. Два швидкі голи, а потім удар з пенальті Мбокані поставили крапку в матчі.

Чи міг Скендербеу показати більше? Можливо, але перемога Динамо заслужена. Скендербеу відмінно грає при невеликих швидкостях, але йому потрібно важко працювати, коли сильніший суперник притискає нас на своїй половині. Однак ще нічого не скінчено, попереду п'ять матчів і найскладніший вже позаду», - додає видання.

Мрія тривала 45 хвилин. Огляд албанської преси після матчу Динамо - Скендербеу - изображение 1

На нездійснені надії після першого тайму вказує і Sportal. «Це було як сон, але Динамо пробудило Скендербеу».

«Матч добре почався для Скендербеу, команда не давала багато створити українцям. «Динамо» грало через свого «стрижня» атак Мбокані, але Скендербеу не тільки добре захищався, але і йшов вперед. «Скендербеу» домігся успіху в кінці першого тайму, але початок другого все змінив.

За чотири хвилини «Динамо» перевернуло всіх з ніг на голову. Спочатку блискучий гол вдався Сидорчуку, а потім Мораєс скористався безпечністю захисників Скендербеу. Підсумок матчу став зрозумілим на 65-й хвилині, коли Мбокані реалізував пенальті».

У категоріях битви між Давидом і Голіафом, але з іншим від біблійного сюжету результатом, описує матч в Києві sfidanti.al.

«Шкендербеу, ти все ще занадто малий для зустрічі зі справжніми силами в Європі», - йдеться в передовиці інтернет-порталу.

«Було зрозуміло, що буде складно. «Скендербеу» зустрівся з клубом, якого можна віднести до еліти європейського футболу. Сильна мотивація та підготовка знаходять свій ліміт, коли визначальними є бюджет, традиції і якість.

Зусиль команд і тренерських задумів Дайі було недостатньо. Результат - поразка 3:1 від самої знаменитої української команди і одного з найбагатших клубів континенту. Це було як зустріч АПОЕЛа з «Реалом» в Лізі чемпіоном».

Як і інші албанські ЗМІ sfidanti.al, зазначає, що «Скендербеу» зіграв хороший перший тайм, але був безсилий в другому, коли «Динамо» додало.

Автор статті порівнює загальну вартість футболістів обох команд, і далі вказує, що якщо «Динамо» має бюджет 90 мільйонів євро (джерело цих даних журналіст не призводить), то у Скендербеу - 1.5 млн і ці цифри роблять різницю, як і величезний європейський досвід київського клубу.

На досвід, як вагомий фактор успіху «Динамо» вказує і Panorama. «Не маючи досвіду, Скендербеу знищує все за чотири хвилини», - йдеться в передовиці видання. Швидкі голи, пропущені на початку другого тайму, тільки цим і можна пояснити, вказує автор матеріалу.

«Тільки 45 хвилин тривала мрія Скендербеу», - пише Telesport. Видання вказує на те, як вдало албанська команда провела перший тайм, і, незважаючи на підсумкову поразку 1:3, все одно змусила пишатися свою країну.

«На тлі класу і тиску української команди, Скендербеу все ж провів хороший поєдинок, що може вселяти оптимізм перед наступними матчами Ліги Європи», - сподівається Telesport.