Світовий футбол 16 Вересня, 23:58 1850
Безус забив розкішний гол за «Сент-Трюйден» та допоміг своїй команді перемогти «Генк» Маліновського | 19-27
Українець Роман Безус відзначився крутим голом у матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії проти «Генка», за який виступає Руслан Малівноський.

Безус вийшов на поле на 68 хвилині матчу, а вже на 79-й хвилині відкрив рахунок, класно забивши зі штрафного. Це перший гол Безуса у нинішньому сезоні. Через кілька хвилин «Сент-Трюйден» збільшив свою перевагу. Наприкінці матчу «Генк» зміг відіграти 1 гол, але нічию врятувати гості не змогли. Вже у компенсований час Безус ще отримав жовту картку.

Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі «Генка» та був замінений на 88 хвилині. Результативними діями півзахисник збірної України не відзначився.

Матч завершився перемогою «Сент-Трюйдена» з рахунком 2:1.