Характер «Динамо». Усі вольові перемоги киян у єврокубках

Динамо Київ 17 Вересня, 11:39 940
Характер «Динамо». Усі вольові перемоги киян у єврокубках | 19-27
У матчі зі «Скендербеу» футболістам «Динамо» довелося демонструвати характер після голу в свої ворота, а вольова перемога стала 13-ю для киян в єврокубках.

Матч із албанським «Скендербеу» в першому турі групового раунду Ліги Європи, який не віщував особливих складнощів, змусив футболістів Динамо демонструвати характер. Вийшло вдало - була оформлена 13-а за рахунком вольова перемога киян в єврокубках.

Вболівальники з різною кількістю стажу можуть згадати ті чи інші ігри з наведеного нижче списку. Одним із найяскравіших вийшов матч на старті Ліги чемпіонів сезону-1994/1995 в Києві, коли Динамо зуміло вирвати перемогу у московського Спартака, програвши перший тайм - 0:2. Причому господарі ще й пенальті не реалізували.

Двічі в ролі наздоганяючих виявлялися динамівці в 1974 році у Франкфурті, але обидва рази зрівнювали рахунок, а в кінці кінців вирвали перемогу.

Унікальними вийшли обидва поєдинки 1/16 фіналу Кубка чемпіонів сезону-1969/1970 с Аустрією. Матчі починалися з голів австрійського клубу, а після цього Динамо в цілому забило п'ять разів. Причому вдома вийшло, як і в грі з Скендербеу: 0:1 - після першого тайму, 3:1 - до фінального свистка.

У минулий четвер вийшла шоста за рахунком вольова перемога з різницею в два м'ячі. А ще два рази динамівці перемагали з рахунком 4:1 після пропущеного гола. Один із них - в гостях, в кваліфікації ЛЧ зі Спартаком. Яскравим вийшло підкорення Москви...