«Домашній виїзд»: «Динамо» переграє «Олімпік» на стадіоні ім. В. Лобановського – 1:2

Динамо Київ 17 Вересня, 21:39 2084
«Домашній виїзд»: «Динамо» переграє «Олімпік» на стадіоні ім. В. Лобановського –  1:2 | 19-27
В матчі 9-го туру УПЛ київські динамівці, на рідному для себе стадіоні, взяли три очки в протистоянні з «Олімпіком».

Початок матчу не видався яскравим на моменти, але це розбавили фани «біло-синіх», які влаштували яскрава фаєр-шоу. А на 20-ій хвилині динамівці повели в рахунку після голу Циганкова, який вони створили разом з Віталієм Буяльським. 0:1

Згодом справді небезпечний момент був у Віди: капітан «Динамо» пробив поруч зі стійкою.

Чого було багато в першому таймі, так це боротьби і штовханини. Рефері показав п’ять жовтих карток, чотири з яких були зароблені за чотири хвилини з 37-ї по 39-ту.

Все ж, на перерву кияни не пішли із «сухими» ворітьми. Шестаков із Сондеєм почали, а Моха завершив: 1:1

Але ще в першому таймі залишився час для неймовірного голу Буяльського. Віталій обійшов чотирьох захисників і пробив у кут воріт Махарадзе! 1:2

За хвилину після цього м’яч, після удару Циганкова, влучив у руку Мохи, але пенальті ворота не поставив, як і після падіння Мбокані згодом.

До завершення гри також боротьба не вгавала. На 70-ій хвилині Віталій Буяльський пробивав щічкою, але м'яч пройшов поруч з дев'яткою.

На 87-ій хвилині не вдалося пробити Кравченкові - Кадар ліквідував небезпечний момент поблизу воріт «Динамо».

В доданий час кияни встигли провести заміну - Кравець вийшов замість Циганкова, і отримати жовту картку - за тактичний фол «жовте світло» побачив Віталій Буяльський.

УПЛ. 9-ий тур. «Олімпік» - «Динамо»: 1:2

Голи: Циганков – 20, Моха - 42, Буяльський – 47,

Попередження: Михальов - 77, Кадар - 77,

«Динамо»: Коваль, Піварич, Хачеріді, Кадар, Віда (К), Буяльський, Шепелєв, Мораєс, Циганков - (Кравець - 91), Гонсалес, Мбокані

Запасні: Бущан, Морозюк, Корзун, Гармаш, Гусєв, Кравець, Миколенко.

«Олімпік»: Махарадзе (К), Кравченко, Сондей, Моха, Поступаленко, Шабанов, Шестаков, Біленький, Федорів, Брікнер, Богданов.

Запасні: Кичак, Лухтанов, Михальов, Гуті, Емерсон, Хомутов, Мігунов.