Символічна збірна 9-го туру УПЛ

Динамо Київ 18 Вересня, 14:59 1136
Символічна збірна 9-го туру УПЛ | 19-27
«Футбол 24» представляє символічну збірну за підсумками 9-го туру УПЛ.

Воротар

Олександр Гутор (Чорноморець). Друге поспіль потрапляння в символічну збірну для білоруського стража воріт. Гутор впіймав кураж і виловив усе, що летіло в площину (6 ударів) від гравців Шахтаря. Відмінна гра на лінії та вчасні виходи – голкіпер став головним ковалем одеської сенсації. Капітанська пов'язка надала його подвигам ще більшого значення для партнерів.

Захисники

Домагой Віда (Динамо). За відсутності Сидорчука хорват вивів Динамо на матч з Олімпіком в якості капітана. Віда знову отримав місце на правому фланзі, тому традиційно з великим ентузіазмом йшов вперед. Сам відіграв надійно, а в деяких моментах підказував партнерам і контролював гру.

Н'Діайє Алассан (Чорноморець). Один слот у захисті символічної збірної було б правильно виділити всій обороні Чорноморця загалом. «Моряки» старалися, по можливості стримували атаку чемпіона і відстояли підсумкові нулі. Масивні новачки Чорноморця, зокрема Алассан, прекрасно себе почувають у силовому футболі, а Шахтарю явно не вистачило у протистоянні з ними вишуканої комбінації.

Сергій Вакуленко (Маріуполь). Надійною грою проти Зірки допоміг приазовцям здобути третю поспіль «суху» домашню перемогу – в цьому сезоні Маріуполь на власному стадіоні ще не пропускав. Також Вакуленко запам'ятався розкішною діагоналлю з глибини на правих фланг Кожанову, яка розпочала єдину в зустрічі гольову атаку.

Андрій Бацула (Олександрія). Отримав у своє розпорядження ледь не всю ліву бровку «чорно-жовтих» і не розчарував. Встигав підключатися до атак та не забував про захист. Якщо з протилежного краю Сталь дещо створила зусиллями Кузика, то із зони відповідальності Бацули небезпеки для Паньківа не виникало.

Півзахисники

Сергій Старенький (Олександрія). Герой всього туру з'явився на полі вимушено, але блискуче увійшов у гру, замінивши травмованого Пашаєва. За 10 хвилин перебування на газоні відзначився дублем у воротах Сталі, а відразу після перерви оформив хет-трик, чим приніс Олександрії першу перемогу в чемпіонаті.

Віталій Буяльський (Динамо). Ще один «динамівець», розкритися якому в матчі з Олімпіком допомогла відсутність Сидорчука. Наприкінці першого тайму, обігравши кількох суперників, забив надважливий гол а-ля Мессі, а в другій половині зустрічі, коли команда підсіла, продовжував надійно тримати центр поля.

Валерій Федорчук (Верес). Черговий вдалий матч Вереса – чергове потрапляння Федорчука в символічну збірну. Валерій знайшов свою команду, гра якої залежить від організованого футболу в його виконанні в центрі півзахисту. У поєдинку з Ворсклою до основних обов'язків додав результативні дії попереду, підігравши Пасічу в епізоді з переможним голом.

Артем Громов (Зоря). Зоря «возила» Карпати увесь матч, а найбільше гостроти надходило від Громова та Караваєва. Артем зліва небезпечно бив по воротах Мисака, а після вимушеного переходу на позицію центрфорварда не загубився і продовжив тероризувати захист гостей.

Нападники

Олексій Хобленко (Чорноморець). Атака для одеситів була другорядною в матчі з Шахтарем, однак Хобленко все ж тримав оборону фаворита в напрузі. Особливо у середині першого тайму, коли декілька разів небезпечно увірвався у штрафний майданчик суперника. Олексій намагався хоч щось створювати біля чужих воріт, а в одному з епізодів був близьким до голу – Пятов парирував його удар у ближньому куті.

Руслан Фомін (Маріуполь). Вдало завершив класну комбінацію імені Вакуленка-Кожанова і забезпечив Олександру Севідову чергові три очки на «Іллічівці». Не обмежився одним гольовим шансом та взяв участь у ще кількох непоганих атаках Маріуполя.