У стані суперника: «Партизан» впевнено перемагає «Раднічкі»

Світовий футбол 18 Вересня, 16:42 683
У стані суперника: «Партизан» впевнено перемагає «Раднічкі» | 19-27
​Суперник «Динамо» у Лізі Європи «Партизан» вдома обіграв «Раднічкі» (3:1) у 10-му турі чемпіонату Сербії.

Ще в першому таймі господарі поля відзначилися двома голами у воротах суперника. На 32-й хвилині рахунок відкрив Зоран Тошич, а на 2-й доданій хвилині перевагу «Партизана» подвоїв Марко Янкович.

«Раднічкі» змогли відіграти один м'яч у другій половині зустрічі, Мілан Павки вразив ворота Стойковича. Однак через 13 хвилин вийшов на заміну Огньєн Ожеговіч, який встановив остаточний результат матчу.

«Партизан» завдяки цій перемозі піднявся на 3-є місце в турнірній таблиці сербської Суперліги, маючи в активі 19 очок і два матчі в запасі.

Нагадаємо, «Партизан» є наступним опонентом «Динамо» в груповому раунді Ліги Європи. Матч відбудеться в Белграді 28 вересня в рамках 2-го туру Ліги Європи.