Німецькі ЗМІ: «Коноплянка «потонув» на полі в переможному матчі «Шальке»

Світовий футбол 18 Вересня, 21:39 1777
Німецькі ЗМІ: «Коноплянка «потонув» на полі в переможному матчі «Шальке» | 19-27
​Німецькі журналісти відзначають спад у грі атакувального півзахисника гельзенкірхенців і збірної України.

Центральне спортивне видання Рура, RevierSport, дуже низько оцінило дії атакувального півзахисника збірної України Євгена Коноплянки у виїзному суботньому поєдинку його «Шальке» проти «Вердера», - інформує zbirna.com. Незважаючи на перемогу 04-х, журналіст Крістоф Вінкель вліпив Коно п'ятірку (друга з кінця оцінка в команді) і прокоментував його дії в Бремені так: «На 38-й хвилині Коноплянка ледь не зрівняв рахунок у матчі... Це був найкращий момент за участю футболіста в грі. У другому таймі Євген повністю «потонув» на полі, за винятком одного неточного удару, і Доменіко Тедеско цілком логічно замінив виконавця через годину ігрового часу».

Втім, засмучуватися Жені не варто. У виграному поєдинку, Вінкель високо оцінив дії лише Леона Горецкі (2). Інших футболістів «Шальке» автор удостоїв трійок, четвірок і п'ятірок...