Коноплянка ледь не забив «Баварії». Всі ТТД лідера збірної України

Футбол України 20 Вересня, 16:11 1734
Коноплянка ледь не забив «Баварії». Всі ТТД лідера збірної України | 19-27
У поєдинку з «Баварією» півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка виконав за тайм всього 30 техніко-тактичних дій.

Зізнатися, шансів у Шальке в матчі з Баварією було небагато. Навіть на своєму полі. У поточному сезоні мюнхенці виграли сім поєдинків із восьми, забивши в цілому 22 м'ячі. Хоча 0:3 вдома - це, звичайно, багато...

З м'ячем, але з відборами

Команда Карло Анчелотті, взагалі-то, зім'яла і гельзенкірхенців, перевершивши їх практично за всіма показниками. У гостей було в три рази більше гострих передач, але найбільш показова цифра - число відборів. При володінні м'ячем 64% часу у футболістів Баварії виявилося більше відборів, ніж у господарів, які частіше оборонялися (40 - 36). Ось до цього потрібно прагнути, коли ти граєш першим номером.

А що Коноплянка?

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов на поле відразу після перерви, коли рахунок вже був 0:2. Не можна сказати, що він провалив гру, оскільки завдав, наприклад, два удари по воротах в ситуації, коли у всіх його партнерів було шість пострілів за 90 хвилин. В одному з епізодів наш футболіст добре бив у дальній кут з гострого кута, але трохи промахнувся. В іншому пробив точно, але не сильно - кіпер був на місці. Втім, загальна активність Коноплянки не вразила. В сумі у нього виявилося 30 ТТД при браку в 40%. У єдиноборства він вступав сім разів, виграв три з них. У відборі м'яча помічений не був.