Манджукич забив за «Ювентус»: як зіграли лідери збірної Хорватії за свої клуби

Збірна України 22 Вересня, 19:00 743
Манджукич забив за «Ювентус»: як зіграли лідери збірної Хорватії за свої клуби | 19-27
На збірну України в жовтні чекає надважливий матч кваліфікації Кубка світу проти Хорватії. Слідкуємо за виступами хорватських футболістів за їхні клуби.

Серед тижня пройшли тури чемпіонатів Іспанії та Італії, в яких виступають лідери «картатих».

Лука Модрич, півзахисник мадридського «Реала»

Лідер збірної Хорватії вийшов у стартовому складі «Реала» проти «Бетіса». «Вершкові» програли з рахунком 0:1. Модрич зіграв 72 хв. у зустрічі. Матео Ковачич на поле не виходив.

Іван Ракітич, півзахисник іспанської «Барселони»

Ракітич вийшов на заміну в матчі проти «Ейбара» (6:0). На 65-й хвилині Іван замінив Серхіо Бускетса.

Іван Перішич, півзахисник італійського «Інтера»

Футболіст зіграв весь матч проти «Болоньї» (1:1).

Марцело Брозович, півзахисник італійського «Інтера»

Хорват вийшов на заміну у зустріч проти «Болоньї» на 81-й хв замість Кандреви.

Мілан Бадель, півзахисник італійської «Фіорентини»

Гравець вийшов у стартовому матчі проти «Ювентуса» (0:1). На 50-й хвилині Мілан отримав попередження, а на 66-й залишив «Фіорентину» у меншості.

Маріо Манджукич, форвард туринського «Ювентуса»

Маріо зіграв 90 хв проти «Фіорентини». На 52-й хв нападник забив єдиний м'яч у зустрічі. Туринці здобули п'яту перемогу набрали 15 очок і разом з «Наполі» ділять лідерство в турнірній таблиці.

Нікола Калінич, нападник італійського «Мілана»

Колишній форвард «Дніпра» вийшов у стартовому складі «Мілана» і відіграв 62 хв. Нікола «намалював» пенальті, з якого Рікардо Родрігес відкрив рахунок у поєдинку.