Голи залишаються на «Партизан»? ​«Динамо» сенсаційно грає внічию з «Вересом»

Динамо Київ 23 Вересня, 21:36 1883
Голи залишаються на «Партизан»? ​«Динамо» сенсаційно грає внічию з «Вересом»  | 19-27
Марнуючи моменти, як на тренуванні, кияни втрачають очки з «Вересом» (0:0) і відпускають «Шахтар» в турнірній таблиці.

Динамо активно стартувало і Бандура в перші десять хвилин двічі рятував свої ворота. Спочатку від удару вдотик від Мораєса, згодом не дав себе переграти Мбокані, який вийшов «на побачачення» з голкіпером рівнян.

Після двадцятої хвилини Мбокані знову мав два хороших момента. В одному з них Дьємерсі пробивав головою у дев'ятку, але удар не вийшов достатньо гострим, і Бандура забрав його до рук. Згодом Дьємерсі пробив неточно в ближній кут з меж воротарського майданчика в динамічному епізоді.

В свою чергу, Кобін кілька разів намагався провести діагональну передачу на Волошиновича, але йому не вдавалося це зробити.
Варто відзначити, що Верес оборонявся дуже компактно і добре комбінував, намагаючись перейти в атаку, але кияни тут добряче «перекрили повітря» гостям.

На 34-ій хвилині Мораєс «вирізав» головою м'яч у дальній кут, але трішки забрало точності і удар прийшовся поруч зі стійкою. Бандура в цьому епізоді вже не міг допомогти «Вересу».

На навіс зі шрафного, де Мбокані трішки розійшовся з м'ячем, Верес відповів пострілом у штрафний майданчик - Хачеріді «виніс» на кутовий. На цьому Верес не зупинився і згодом Хачеріді втратив рівновагу в боротьбі з Сергійчуком, на якого пройшло закидання із глибини, але Коваль вчасно вийшов з воріт, прийнявши на себе і м'яч, і удар ногами суперника, який до останнього догравав епізод.

Завершився перший тайм майже голом туру. Буяльський здалеку потужно з лівої пробив під перекладину, але Бандура витягнув цей чудовий постріл.

Після перерви активнішим був Верес. Перші 20 хвилин Коваль чотири рази «сейвив» удари гостей.

Після виходу Гармаша на 65-ій хвилині Динамо заграло гостріше. На 68-ій Мбокані прибрав на замахові Адамюка і лівою пробивав у дальній кут. Знову повз ворота!

За кілька хвилин після цього Мораєс із порушенням правил (заваливши Кобіна) все ж не забиває після навісу Буяльського, а на 72-ій Циганков з меж штрафного майданчика пробив над перекладиною.

Верес вміло «глушив» фінальний штурм киян. Рівняни часто вигравали підбори та виривалися в контратаки.

На 78-ій хвилині Карасюк «вигриз» м'яч у Мбокані у підкаті - Дьємерсі знову не вдалося вразити ворота.

На останніх хвилинах матчу кияни не змогли знайти «ключик» до воріт гостей. Маючи добрий десяток гольових моментів, граючи в два форварди, динамівці здобули лише нічию. «Однією лівою» рівнян переграти не вийшло. Можливо, хтось очікував, що буде «тренування з підвищеною відповідальністю», коли можна граючись розібратися із суперником, але, натомість, вийшла нічия «з підвищеною відповідальністю» і хід-парад нереалізованих моментів. Надіємось, що голи залишилися на «Партизан».

УПЛ.10-ий тур. «Динамо» - «Верес»: 0:0

Попередження: Сидорчук - 74, Сергійчук - 91.

«Динамо»: Коваль, Морозюк, Мораєс, Сидорчук, Циганков, Піварич, Гонсалес - Гармаш (64), Буяльський - Бєсєдін (89), Хачеріді, Кадар, Мбокані.

Запасні: Рудько, Шепелєв, Гармаш, Гусєв, Віда, Бєсєдін, Кендзьора.

«Верес»: Бандура, Кобін, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Карасюк, Федорчук, Пасіч Є., Волошинов - Пасіч Г. (86), Степанюк.

Запасні: Когут, Пасіч Г. Котляр, Морозенко, Кучеров, Западня, Іщенко.