Олександр Іщенко: «Мали перевагу майже в усіх матчах ДЮФЛУ»

Динамо Київ 23 Вересня, 22:03 878
Олександр Іщенко: «Мали перевагу майже в усіх матчах ДЮФЛУ» | 19-27
Старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського Олександр Іщенко прокоментував результати матчів динамівських команд в 3-му турі вищої ліги ДЮФЛ
«Матч молодшої академічної групи U-14 з «Шахтарем» вийшов дуже емоційним. Початок був досить потужним. Вже на початку гри, на 11-й хвилині, центральний нападник Горбач після подачі з флангу вивів свою команду вперед. Після цього ми мали ще два реальних моментів для взяття воріт, але не забили. Наприкінці першого тайму проґавили швидку контратаку «Шахтаря», і рахунок зрівнявся. Потім гра тривала до першої помилки - атакували обидві команди. У самому кінці гри здалося, що удача нам посміхнулася: у штрафному майданчику збили Магаляса, і Єременко чітко реалізував пенальті. Але діти є діти: поки вони раділи і думали, що матч вже закінчився, «Шахтар» розіграв м'яч в центрі поля і в три передачі забив нам м'яч у відповідь. Відразу після цього пролунав фінальний свисток. Після гри потрібно було бачити сльози юних футболістів, засмучених уболівальників і батьків. Але, думаю, для хлопців і для всіх нас це буде хороший досвід і життєвий урок, що потрібно продовжувати грати до самого свистка арбітра.
Ігри динамівських команд U-14 і U-16 ще раз показали, що «Шахтар» залишається для нас основним суперником. Донеччани в нинішньому сезоні провели надактивну політику в плані залучення футболістів і тренерів. Зокрема, академію очолив аргентинський фахівець. Крім того, ми побачили моменти, які вимагають посилення гри. Думаю, ми в змозі, так би мовити, провести «косметичний ремонт» в командах, щоб перевага, яку ми мали майже у всіх матчах, реалізовувати і доводити, що наша школа є найсильнішою в Україні.
Ще два матчі відбулося в Запоріжжі. Відразу хотів би підкреслити, що буду звертатися до ДЮФЛ та ФФУ з приводу газону, на якому проводилися ігри. Це цілковите неподобство грати на такому вигоні! Саме вигоні, оскільки полем це назвати неможливо. Цьому штучному покриттю вже не один десяток років, воно вже повністю витерлося і залишилася одна гума, яка смердить. Нехай відповідні органи або санстанція перевірять, чим діти дихають. Я сам виходив на це поле, і вже через кілька хвилин у мене паморочилося в голові. Як на такому покритті можна грати команді вищої ліги, одній з найкращих футбольних шкіл!
Гра старшої групи під керівництвом Дмитруліна і Процюка була схожа на фінал. Запорізькі хлопці кістьми лягали, щоб досягти позитивного результату. Спочатку їм це вдавалося, хоча дуже швидко Дероган рахунок зрівняв. Але потім в другому таймі за великої переваги, динамівці не реалізували чотири виходи один на один, коли Волошин, Дероган, Шулянський, Надольский влучали то у штангу, то у воротаря, то пробивали повз ворота. В кінцевому підсумку, матч завершився внічию 1:1.
Потім грали хлопці 2003 року народження, якими керують Лозинський і Стужук. У першому турі ця група виграла з рахунком 10:0, потім зіграла внічию 0:0 з «Шахтарем». Не скажу, що поєдинок був незадовільним, але було помітно, що хлопці перегоріли, перехвилювалися, і гра не порадувала своїм змістом. Але сьогодні наша команда знову продемонструвала видовищний і атакуючий футбол, показала, що любить і вміє йти вперед. Думаю, ми рухаємося в правильному напрямку», — розповів Олександр Олексійович.