Українці в Туреччині: команди Рибки та Рибалки прикро програли

Футбол України 24 Вересня, 17:11 1371
Українці в Туреччині: команди Рибки та Рибалки прикро програли | 19-27
Олександр Рибка пропустив чотири м'ячі, а Сергій Рибалка не дограв матч.

Екс-голкіпер «Динамо» Олександр Рибка вийшов у стартовому складі «Карабюкспора» на матч із «Йені Малатьяспор», Андрій Блізніченко також провів повний матч, а ось Євген Селезнев до заявки не потрапив.

«Йені Малатьяспор» завдав п'ять ударів по воротах команди українців, із яких мети досягли майже всі - Рибці довелося чотири рази діставити м'яча з власної сітки. Підсумковий рахунок - 2:4.

Сергій Рибалка відіграв 55 хвилин у складі «Сівасспора», а його команда, другий тайм провівши у меншості, поступилася «Гьозтепе» з рахунком 2:3. Екс-нападник «Ворскли» Адіс Яхович зробив за «Гьозтепе» хет-трик (два м'ячі забив із пенальті). Відкрив рахунок у поєдинку також македонець, відзначившись автоголом.

Після шести зіграних турів «Карабюкспор» і «Сівасспор» набрали п'ять і шість очок відповідно, займаючи 15-е і 14-е місця в турнірній таблиці турецької Суперліги.