Динамівці в оренді: Рибалка асистує супернику

Динамо Київ 25 Вересня, 16:35 2352
Динамівці в оренді: Рибалка асистує супернику | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Минулий ігровий тиждень для орендованих динамівців розпочався з кубкових баталій. В Україні пройшли матчі 1/16 фіналу національного кубку, в тому числі майже тригодинний поєдинок «Жемчужини» та «Сталі» (1:1, 1:4 – у серії пенальті). Олександр Тимчик провів на полі всю зустріч, а Богдан Михайличенко вийшов на останні 10 хвилин додаткового часу, проте встиг записати на свій рахунок точний удар у післяматчевій серії пенальті.

У неділю «Сталь» проводила матч 10-го туру УПЛ проти «Олімпіка» (1:1), після якого наставник командм Єгіше Мелікян оголосив про свою відставку. Михайличенко участі у грі не брав через перебір жовтих карток. Напередодні він відіграв усі 90 хвилин за дубль, знову заробивши попередження. Також до заявки на матч основних команд не потрапив Олексій Щебетун, який зіграв за молодіжну команду 82 хвилини (проте «сталевари» програли – 1:3).

Тож у складі кам᾿янської команди в матчі УПЛ проти «Олімпіка» грав лише один орендований динамівець – Олександр Тимчик. Хавбек провів на полі увесь поєдинок і заробив жовту картку в компенсований час за надмірні суперечки з арбітром. Перед цим Тимчик виходив один на один на ворота донеччан і міг вирвати для своєї команди перемогу.

Що стосується динамівців у складі «Олімпіка», то Павло Лук᾿янчук переглянув цей матч із лави запасних, а Зураб Очігава вийшов на поле на другий тайм, замінивши Брікнера. Проте «відзначився» лише заробленим «гірчичником» за фол на 63-й хвилині.

Решта орендованих динамівців в УПЛ цими вихідними не грали. Олександр Осман не був задіяний ні в матчі «Карпат» із «Прикарпаттям» у Кубку України (2:1, львів᾿яни програли та покинули турнір), який був затьмарений поведінкою вболівальників, ні у грі чемпіонату з «Чорноморцем» (1:1), ані у зустрічі молодіжних складів.

Юрію Вернидубу довелося обходитися без Олександра Андрієвського, який був дискваліфікований на гру «Зорі» з «Ворсклою» (1:1) через видалення в минулому турі. А щодо термінів відновлення Владислава Калітвінцева наразі немає єдиної інформації – сам футболіст каже, що в цьому сезоні вже не зможе зіграти, а телеканал «Футбол» очікує повернення Влада на поле вже через три місяці.

Дмитро Хльобас отримав півгодини ігрового часу в матчі мінського «Динамо» з одноклубниками з «Бреста» у 23-му турі чемпіонату Білорусі, вийшовши на 60-й хвилині. Мінімально програвши вдома команді Артема Мілевського (1:0), мінчани втратили лідерство у білоруській першості та опустилися на другу позицію.

«Хетафе» Віторіну Антунеша минулого тижня провело два матчі іспанської Прімери – із «Сельтою» (1:1) та «Вільярреалом» (4:0 на користь команди португальця). Захисник відіграв обидва поєдинки повністю, заробивши жовту картку у грі з «Сельтою» за підніжку. Також у цій грі він здійснив один неточний удар по воротах і одного разу потрапив в офсайд, а точність його пасів склала всього 45,5%. У зустрічі з «Вільярреалом» Антунеш виконував передачі вже більш акуратно (точність – 80%), а ще на рахунку Віторіну один удар по воротах і три зароблені на користь своєї команди фоли.

«Сівасспор» Сергія Рибалки також грав двічі – у Кубку та чемпіонаті Туреччини. У кубковому матчі стадії 1/64 фіналу проти «Бугсасспора» українець залишився в запасі (3:0 на користь команди Рибалки), а ось у грі турецької Суперліги з «Гезтепе» (2:3) Сергій відіграв 55 хвилин і взяв участь у першому голі «Сівасспора». Щоправда, його подачу з кутового результативно замкнув не одноклубник, а нападник суперників Адіс Яхович (який потім виправився і зробив хет-трик, котрий приніс перемогу «Гезтепе»). А для Рибалки це вже другий асист у трьох матчах за «Сівасспор»: