Футбол України 27 Вересня, 14:07 1087
Мирослав Ступар: «У ворота «Шахтаря» повинні були призначити ще один одинадцятиметровий» | 19-27
Суддівський аналіз матчу «Манчестер Сіті» - «Шахтар» (2:0) від Мирослава Ступара.

Португальська бригада арбітрів на чолі з Мануелем де Соузою бездоганно відпрацювала перший тайм поєдинку «Манчестер Сіті» - «Шахтар». Свій клас арбітр проявляв і в другій половині зустрічі, хоча не обійшлося без декількох невдалих рішень, які вплинули на підсумковий рахунок гри. Так буває – іноді навіть перед найліпшими арбітрами футбол викладає непідсильні завдання.

Аналізує суддівство матчу «Манчестер Сіті» - «Шахтар» екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- В першому таймі арбітр залишався непомітним, що є найбільшим компліментом для судді. Хоча сприяли цьому й футболісти – було мало порушень правил, - каже Мирослав Іванович. - А ось після перерви своє почала брати втома, тому футболісти «Шахтаря» частіше програвали боротьбу.

Манчестер Сити - Шахтер

Зокрема, Ордець програв її Лерою Зане в моменті з одинадцятиметровим. Іван рукою відштовхнув німця, що чітко помітив арбітр. Португалець перебував поруч, тому впевнено і швидко вказав на позначку.

Що стосується моменту, коли Ісмаїлі подав до штрафного майданчика «МанСіті», а м'яч пройшовся по руці Стоунза, то Рука була відведеною вбік, тому підстави для призначення одинадцятиметрового були. Але арбітр перебував у такій позиції, з якої епізоду не було видно. Цим і пояснюється рішення де Соузи не зупинити гру.

Варто зауважити, що у ворота «Шахтаря» повинні були призначити ще один одинадцятиметровий, - відзначив експерт. - Це у моменті, коли Ракицький старався вибити м'яча з-під ніг Стерлінга, але вийшла підніжка. Рахім завалився на газон, проте арбітр фол проґавив.

Ось і виходить, що хороший арбітр припустився двох результативних помилок, - резюмував Мирослав Ступар.