Динамо Київ 27 Вересня, 16:56 2018
Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» пропустило двічі за дві хвилини та втратило перемогу над «Інтером» | 19-27
Перша зустріч київського «Динамо» та міланського «Інтера» на полі італійців завершилася результативною нічиєю.

Старт київського «Динамо» у Юнацькій лізі УЄФА міг затьмаритися вже на перших хвилинах, коли нападник «Інтера» Пінамонті вийшов сам-на-сам проти Кучерука, проте динамівський голкіпер врятував свої ворота. Суперники ще трохи помучили Владислава, але вже на 10-й хвилині м᾿яч побував у сітці воріт «Інтера» − рахунок ударом із-за меж штрафного майданчика відкрив Георгій Цитаїшвілі!

«Інтер» теж атакував стрімко і небезпечно, незважаючи на те, що ще до перерви наставнику команди Стефано Веккі довелося зробити дві вимушені заміни. Моменти мало й «Динамо» − на початку другого тайму м'яч після удару Булеци влучив у поперечину.

На 67-й хвилині наша команда забила другий м᾿яч – відзначився Микола Шапаренко, якому асистував Денис Янаков. Проте вже за хвилину у ворота «біло-синіх» був призначений пенальті за фол того ж Шапаренка проти Андреа Пінамонті. 11-метровий виконала сама жертва порушення − і рахунок став 1:2. А ще через кілька хвилин господарі зрівняли рахунок – Йєнс Одгор спочатку не зумів переграти Кучерука, але з другої спроби йому це все-таки вдалося.

Ігор Костюк оперативно провів три заміни, кінцівка матчу видалася гарячою біля обох воріт, проте рахунок на табло залишився колишнім. З Італії «Динамо» повертається з нічиєю, а вирішальний матч-відповідь відбудеться в Києві 18 жовтня.