Тренер «Динамо» Бухарест: «Ми грали із командою з дуже якісними гравцями»

Динамо Київ 1 Лютого, 16:40 1452
Тренер «Динамо» Бухарест: «Ми грали із командою з дуже якісними гравцями» | 19-27
Головний тренер бухарестського «Динамо» Стойкан Флавіус поділився коментарями після матчу з «Динамо» Київ, який завершився із рахунком 3-1 на користь киян.

Головний тренер бухарестського «Динамо» Стойкан Флавіус поділився коментарями після матчу з «Динамо» Київ, який завершився із рахунком 3-1 на користь киян.

Тренер задоволений тим, як його гравці підготувались до цього поєдинку, перш ніж повернутися у другу половину ігрового сезону. Хоча червоно-білі програли у товариському матчі киянам, тренер не має жодних підстав, щоб бути дуже занепокоєним, - повідомляє румунська преса.

«Я розчарований тим, що ми програли. Сьогодні ми грали із командою з дуже якісними гравцями. У нас був шанс виграти, але, вважаю, що нічого страшного не сталось, оскільки у нас зараз період навчання. В нас ще багато роботи. У «Динамо» всі гравці, які приходять з другої команди, намагаються потрапити до першої - це надає їм сил. Але це не виправдовування, ми повинні завжди бути у формі. Незважаючи на поразку, я задоволений усіма гравцями»,- сказав Стойкан.

Зазначимо, що Флавіус Стойкан в період 2003-2007 рр. захищав кольори донецького «Шахтаря», зігравши 49 матчів та відзначившись одним забитим м`ячем. Також провів один сезон (2006/07) в оренді у складі харківського «Металіста» (17 ігор), після чого повернувся до Румунії, спершу граючи за свій теперішній клуб, а згодом - очоливши його.