Комітет арбітрів ФФУ оцінив суддівство у 11-му турі

Динамо Київ 2 Жовтня, 18:57 995
Комітет арбітрів ФФУ оцінив суддівство у 11-му турі | 19-27
У рамках проекту «Post Scriptum» Комітет арбітрів ФФУ дає оцінку епізодам, які мали місце у матчах 11-го туру УПЛ.

11-ий тур, 30.09.2017, матч “Олімпік” - “Маріуполь”

28 хв. Після дій гравця № 15 господарів у штрафній площі, який своєю ступнею чисто грає у м’яч і не завдає удару футболісту № 50 гостей, який падає лише через динаміку гри, а не через якісь неправильні дії у штрафній, гру було продовжено правильно.

49 хв. Гравцю № 79 гостей через друге попередження було правильно винесена ЧК − першу ЖК він отримав на 19 хв за порушення скоєне на футболісті № 22 господарів, що заслужено карається. На 49 хв він зриває, використовуючи власне тіло, контратакуючи дії суперника − перспективну атаку, і за це отримує друге попередження та вилучення.

68 хв. Гравцю № 18 господарів через друге попередження було правильно винесена ЧК - першу ЖК він отримав на 53 хв за порушення скоєне проти футболіста № 29 гостей. На 68 хв він скоює друге серйозне порушення проти гравця № 50 гостей і, як наслідок, отримує друге попередження, а тобто і правильне вилучення.

73 хв. 11-метровий удар було правильно призначено на користь команди гостей за порушення, що заслуговує на покарання і яке було скоєне всередині штрафної площі з боку гравця № 15 господарів проти футболіста № 24 гостей.

77 хв. З боку АА № 1 було прийняте правильне рішення продовжити гру і, як наслідок, тримати прапорець внизу. В момент передачі, гравця господарів тримає на лінії захисник, який розташовується найдалі, і тому він перебуває у положенні, що не заслуговує на покарання за поза грою. Це ситуація, за якої методичні рекомендації УЄФА та ФІФА чітко вказують тримати прапорець внизу і продовжувати гру. ГОЛ було забито гостями за Правилами.

83 хв. 11-метровий удар було правильно призначено на користь команди господарів. Гравець № 19 гостей скоює очевидне порушення у вигляді підніжки проти нападника господарів всередині штрафної площі.

11-ий тур, 01.10.2017, матч “Олександрія” - “Зірка”

48 хв. АА № 1 правильно фіксує положення поза грою, що заслуговує на покарання. Нападник господарів, який приймає м’яч, опиняється на одинці з воротарем суперника і тому це поза грою. Рушення не зараховувати взяття воріт господарями було правильним.

69 хв. Не потрібно призначати жодного 11-метрового удару − між гравцем № 23 гостей та нападником господарів відбувся простий ігровий контакт. Окрім того, м’яч адресовано не їм, а, в ситуації із перевагою, партнеру по команді, гравцю № 9 господарів, який наприкінці помиляється і передає м’яч у руки воротаря суперника. Рішення продовжити гру було правильним.

11-ий тур, 01.10.2017, матч “Чорноморець” - “Ворскла”

62 хв. Гру було продовжено правильно і в жодному втручанні з боку арбітра немає потреби. Після передачі у гравця № 42 господарів влучає із значною силою та на великій швидкості м’яч. При цьому він не скоює жодного навмисного порушення у вигляді гри рукою. Арбітр добре контролював ситуацію.

72 хв. Попередження, що було винесено заднім числом, після зупинки гри, гравцю № 6 гостей було винесене правильно. До цього він, у спробі зірвати перспективну атаку, скоїв порушення у вигляді підкату у ноги суперника, гравця гостей. При цьому арбітр правильно застосував принцип переваги.

11-ий тур, 01.10.2017, матч “Шахтар” - “Карпати”

27 хв. АА, в наслідок неправильного вибору позиції на лінії, фіксує положення поза грою, що заслуговує покарання, на футболісті господарів. З відео чітко видно, що гравець № 10 господарів перебуває у правильному положенні в момент, коли його партнер по команді, гравець № 7, віддає йому передачу.

37 хв. Не було призначено ШУ за очевидну затримку футболіста № 2 господарів з боку гравця № 35 гостей. За ситуацією слід було слідкувати уважніше у взаємодії із АА № 2.

65 хв. Гравець № 31 господарів отримує передачу з лівого боку та зупиняє м’яч верхньою частиною груді і при цьому не скоює жодного порушення у вигляді гри рукою, і тому гол, який призвів до рахунку 2:0, було забито господарями за Правилами.

11-ий тур, 01.10.2017, матч “Верес” - “Сталь”

41 хв. АА № 2 добре контролює ситуацію на лінії поза грою і дозволяє продовжити гру. Гравець № 17 гостей, який робить ривок на межі із поза грою, забиває гол за Правилами, оскільки знаходився у правильному положенні в момент, коли його партнер по команді віддавав йому м’яч, тим самим зробивши асист.

61 хв. При падінні у штрафній площі гравця № 9 господарів, який увійшов у контакт із захисником, футболістом № 44 гостей, гру було продовжено правильно. Правильне визначення звичайного ігрового контакту без жодних порушень з боку захисника. Немає жодної потреби у призначенні 11-метрового удару.

81 хв. АА № 1 правильно оцінює ситуацію із поза грою, що заслуговує на покарання, на нападнику гостей, який забиває гол. В момент передачі з боку його партнера по команді, він перебував ближче до лінії воріт відносно лінії м’яча. Гол було не зараховано правильно.

88 хв. Коли господарі забивали гол, АА № 2 правильно оцінив ситуацію із вільним гравцем, який забиває м’яч на межі із поза грою. Асистент правильно контролював ситуацію.

11-ий тур, 01.10.2017, матч “Зоря” - “Динамо”

55 хв. 11-метровий удар на користь господарів було призначено правильно. Гравець № 24 гостей зриває у штрафній площі перспективну атаку футболіста № 20 господарів - зупиняючи просування останнього, поклавши руку на його обличчя. ЖК гравцю № 24 гостей за зрив перспективної атаки була винесена правильно.

82 хв. Правильний рівень концентрації та оцінка ситуації з боку АА № 1 в момент, коли гравець № 19 гостей забивав м’яч у ворота після передачі назад, яку зробив футболіст № 3 господарів, і тому він не перебував у положенні поза грою, що заслуговує на покарання. Гол було забито гостями за Правилами.