Футбол України 4 Жовтня, 14:13 1188
«Вернидуб у перерві матчу з «Динамо» сказав, якщо ми мужики, то потрібно виходити і відіграватися», – Лунін | 19-27
Голкіпер «Зорі» Андрій Лунін поділився емоціями після неймовірних матчів проти «Атлетіка» і «Динамо».
«Ми здійснили практично неможливе, зігравши з Динамо внічию 4:4. Якщо говорити конкретно про мене, то грою я незадоволений, оскільки пропустив чотири м'ячі. А якщо говорити про командний результат і враховувати те, як гра складалася, то емоції виключно позитивні.

Вийшли на перший тайм без емоцій, можливо думками ще були десь в Іспанії. На жаль, в першій половині пропустили тричі. У перерві тренерський штаб зарядив нас. Юрій Вернидуб сказав, якщо ми мужики, то потрібно виходити і відіграватися. Іншого не залишається. Вийшли і вдалося відігратися.

Напевно, це найбільш емоційний матч, в якому мені доводилося брати участь. Хоча, якщо порівнювати гру проти Динамо з матчем в Більбао, то можливо вони стоять десь поруч за напруженням і емоціями. Але скажу, що гра з Атлетіком була більш позитивною, адже ми здобули в Іспанії перемогу, а я не пропустив.

Потрапляння до збірної другого туру Ліги Європи? Це вселяє оптимізм і додає позитиву. Однак хочеться стабільної гри на такому високому рівні. Будемо сподіватися, що і далі будемо набирати очки в Лізі Європи і чемпіонаті України.

Мені не хочеться відпочивати. Коли знаєш, що тебе викликали до національної збірної, то неодмінно треба вирушати захищати честь своєї країни. У збірну я готовий поїхати коли завгодно. Третій раз поспіль я був викликаний. Значить, тренерський штаб розраховує на мене. Хочеться працювати ще більше, доводити, що гідний виклику в національну команду.

Шанси збірної в матчах з Косово і Хорватією? Щоб перемогти, потрібно грати в свою гру. Тренери, я впевнений, знають, як обіграти і тих, і інших. У збірній всі хлопці високого рівня. Нам все під силу і все вийде», – цитує Андрія Луніна офіційний сайт Зорі.