Така важлива перемога. Косово – Україна: 0:2

Збірна України 6 Жовтня, 23:56 3127
Така важлива перемога. Косово – Україна: 0:2  | 19-27
Українська збірна у важкому, дощовому матчі бере три виїзних очки у збірної Косово.

Старт матчу вийшов сумбурним — м'яч переходив від однієї команди до іншої. Жодна не могла взяти гру під свій контроль.

Протягом першого тайму в нашій збірній виділявся Євген Коноплянка. На 17-ій хвилині Женя створив чи не найгостріший момент у першій 45-ти хвилинці. Він подавав на Кравця, але м'яч відскочив до Гармаша, проте Денис не зорієнтувався належним чином і не скористався хорошим моментом. Також наш «гільзенкірхенець» кілька разів небезпечно пробивав та робив гострі передачі.

На 43-ій хвилині за грубу гру був попереджений Артем Кравець, що виключає його можливість зіграти в наступному матчі проти хорватів.

На старті другого тайму Кравця замінив Марлос. Бразилець розмістився на звичній для себе позиції правого вінгера, а Ярмоленко відправився в центр нападу.

На 57-ій Ордець отримав жовту картку — він теж не зіграє із хорватами.

На 60-ій хвилині нашій збірній вдалося «розмочити» ворота суперника. З подачі Коноплянки, під тиском Гармаша, Пакарада відправив м'яч у сітку власних воріт. 0:1

Забивши гол наша збірна «сіла» біля своїх воріт, почавши грати по рахунку, змусивши понервувати своїх фанів. Під час однієї з атак Рашані небезпечно ввірвався в карний майданчик нашої збірної, але, на щастя для нас, з ударом у нього не вийшло і Пятов легко забрав м'яч.

Віддавши ініціативу, практично, на 20 хвилин, наші повернулися в атаку зусиллями Коноплянки. Женя віддавав хорошу поперечну передачу і заробив фол на собі та жовту картку.

На 88-ій хвилині «розрядив» напругу «смачним» ударом під перекладину Андрій Ярмоленко, поставивши чітку крапку в цьому протистоянні. 0:2

Три очки в матчі з Косово спонукають нас в хорошому настрої готуватися до гри з хорватами, тому, вітаємо з такою важливою перемогою перемогою та до зустрічі в понеділок, 9-го жовтня.

Відбір до ЧС-2018.Груповий етап. Косово — Україна: 0:2

Попередження: Кравець - 43, Крюезю - 45, Ордець - 57, Халімі - 87.

Голи: Пакарада (60) - аг, Ярмоленко - 88.

Збірна України: Пятов, Хачеріді, Ордець, Матвієнко, Караваєв, Ротань (К) - Степаненко (62), Сидорчук, Гармаш, Коноплянка - Буяльський (90), Ярмоленко, Кравець - Марлос (46).

Заміна: Лунін, Коваль, Пердута, Кучер, Степаненко, Маліновський, Марлос, Лук'янчук, Буяльський, Бєсєдін, Шепелєв, Соболь.

Збірна Косово: Уйкані (К), Мусолі - Фламур Кастраті (84), Кріезіу - Рашані (56), Рашіца, Целіна, Халімі, Ррахмані, Войвода, Мурічі - Нутіхіу (72), Пачарада, Яшаніца.

Заміна: Бекай, Хайдіні, Лірім Кастраті, Пніші, Аріті, Фламур Кастраті, Рашані, Далку, Нутіхіу.