«Динамо» програє «Олімпіку» у товариському матчі

Динамо Київ 7 Жовтня, 15:06 2455
«Динамо» програє «Олімпіку» у товариському матчі | 19-27
«Динамо» вдруге за рік поступається «Олімпіку» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського з рахунком 1:2. Але цього разу у контрольному матчі і не у свій день народження.

Щоб заповнити паузу в чемпіонаті України, пов’язану з матчами національних збірних, київське «Динамо» провело товариський матч із донецьким «Олімпіком» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Обидві команди делегували своїх футболістів до національних збірних. «Біло-сині» відправили до національних команд 15 гравців, а донеччани 3 футболістів.

Оскільки у Києві залишилося мало гравців основного складу, то у контрольному матчі вийшло багато футболістів молодіжного складу.

«Динамо» зі старту матчу розпочало дуже активно та намагалося контролювати гру.

Взяття воріт довго чекати не довелося. Уже на 4 хвилині динамівець Назарій Русин після подачі кутового у виконанні Кравченка та помилки захисника «Олімпіка» відкрив рахунок у матчі.

Після забитого голу динамівці дещо збавили темп, а «Олімпік» раз по раз почав створювати небезпечні моменти.

На 25 хвилині матчу Ахмед Алібеков порушив правила у власному штрафному майданчику, і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Моха без проблем переграв Артура Рудька.

«Олімпік» на 35 хвилині міг повести у рахунку, але Пантич врятував свою команду.

Господарі поля на активність підопічних Санжара відповіли кількома небезпечними ударами, однак до взяття воріт справа не дійшла.

Було помітно, що іноді молодим динамівцям не вистачало досвіду та впевненості, щоб розібратися у ситуації.

На останніх хвилинах першого тайму Шабанов ледь не замкнув небезпечний простріл до штрафного майданчика, а каркас воріт врятував «Олімпік» від потужного удару Алібекова.

Доволі цікавою та рівною вийшла перша 45-ти хвилинка: команди відповідають моментом на момент, тому рахунок першого тайму цілком закономірний.

Другий тайм розпочався із замін: місце Рудька у воротах зайняв Бущан, замість Вантуха на поле вийшов Лєднєв, а Алібекова, який не надто впевнено провів перший тайм, замінив Мораєс. Таким чином «Динамо» почало грати у два форварди.

Та одразу п'ять замін провів Роман Санжар: замість Кичака, Кравченка, Михальова, Шестакова та Гуті на поле вийшли Махарадзе, Лухтанов, Поступаленко, Федорів і Прийомов.

Після перерви команди стали грати більш активно.

Олег Гусєв двічі проходив лівим флангом. Суперник, порушуючи правила, зупинив гравця, але арбітр цього не помітив.

Чергова лавина замін: замість Шапаренка – Смирний, замість Казакова – Петрусенко, а замість Русина вийшов Алексєєв. Гусєва змінив Янаков. Відзначимо, що капітанська пов'язка перейшла до Мораєса. Олега Анатолійовича стадіон провів гучними оплесками.

Також заміни провів і тренерський штаб донеччан: замість Сондея на полі з'явився Ростислав Русін, а замість Богданова Єдинак.

Навіть у таку похмуру погоду на стадіоні ніхто не спав! Футболісти, які вийшли на заміну значно підсилили та пожвавили гру.

«Динамо» наполегливо шукало свій шанс біля воріт суперника: активні дії Мораєса та Лєднєва дивом не призвели до взяття воріт. Кравченко виконав небезпечний штрафний удар, але м'яч пролетів у сантиметрах над поперечиною. Смирний зліва посилав м'яч у дальній кут, але він прокотився зовсім поруч зі стійкою.

Однак володіти ініціативою замало для позитивного результату…

На 86 хвилині «Олімпік» вийшов вперед. Партнери вивели Моху один на один з Бущаном, і він точним ударом зробив рахунок 1:2.

Дубль Мохи у ворота киян змушує згадати, що «Динамо» у літнє трансферне вікно цікавилось марокканцем…

Динамівці після пропущеного м’яча намагалося врятувати ситуацію створюючи моменти, але свисток арбітра зафіксував перемогу «Олімпіка».