10/10/2017 00:46 11209

Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Головний тренер збірної України назвав причини поразки від Хорватії у заключному матчі групового етапу відбору на ЧС-2018.

- В першу чергу, я хочу подякувати вболівальникам за підтримку. Атмосфера була дуже хорошою, ми дуже вдячні. Я чув, що відбувся інцидент – померла людина, щось із серцем. Мені дуже шкода, хочу принести свої співчуття.

- Що саме не вийшло у команди в другому таймі? Оцініть гру Андрія Ярмоленка.

- Ярмоленко займав не свою позицію. У нас сьогодні не вистачає нападників. Тому ми просимо гравців атаки займати не свої позиції. Але в першому таймі взаємодія була дуже хорошою. У другому таймі позначилася різниця в класі. Хорватія має гравців екстра-класу, які витримують високий ритм гри, двічі на тиждень граючи у топ-чемпіонатах. Не думаю, що український чемпіонат може зрівнятися з таким ритмом гри.

У другому таймі хорвати почали пресингувати вище. У нас не виходило контролювати м’яч, ми почали більше помилятися, і одна з цих помилок привела до голу.

- У моменті з першим пропущеним м’ячем хто мав грати проти Модрича та Крамарича? Це позиційна помилка?

- Я подивився цей момент. Наша лінія захисту занадто високо піднялася. Якби хтось встиг на 20 сантиметрів назад, гола б не було. Тому я не можу назвати це позиційною помилкою.

- Яку оцінку ви самі собі можете поставити за цей відбірковий цикл?

- За гарячими слідами оцінку я давати не буду. Гравцям я подякував. Хорватія була в складній ситуації, в яку сама себе завела. За набором виконавців вони мали займати перше місце в групі. Ми грали з сильною командою, проте у нас були шанси. Коли у них з’явилося два моменти для взяття наших воріт, вони ними скористалися.

Ми не відступали від своїх принципів, намагалися грати першим номером. У першому таймі це виходило добре, незважаючи на те, що багато гравців вийшли не на своїх позиціях. На жаль, нам доводиться змінювати позиції гравців, щоб якось конкурувати. Вдячний футболістам за їх бажання змінюватися.

- Які у вас враження від відбіркового циклу в цілому та чи є у вас бажання продовжувати працювати зі збірною України?

- Бажання працювати є. Проте не бачу сенсу робити оцінку циклу після сьогоднішньої поразки. Коли буде можливість, я приїду та дам прес-конференцію, проведу аналіз матчів.

- Чи слідкуєте ви за Євгеном Макаренком, який зараз є лідером «Кортрейка»? Та які перестановки бачите в команді в майбутньому – точкові чи кардинальні?

- Ми слідкуємо за всіма. Якщо викликаємо гравців, то тренерський штаб вважає, що вони можуть посилити гру. Думаю, неправильно говорити про майбутнє, коли ми щойно завершили матч. Я це зроблю з задоволенням, проте не зараз.

- Чи пішла на користь команді натуралізація Марлоса та чи збираєтеся ви залучати іноземців у мабутньому?

- В першу чергу, це було бажання Марлоса. Якщо в майбутньому буде іноземець, який проживатиме більше 5 років в Україні та за законом отримає паспорт, буде готовий знати культуру та мову, допомагати нашій країні, і лише він буде займатися оформленням документів, то я бачу таких гравців у збірній. Спеціально їх запрошувати ніхто не буде – це моя позиція, поки я буду головним тренером.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше