10/10/2017 20:31 311

Ігор Лінник: «Українці вже не раз проколюються на спарених поєдинках»

Журналіст офіційного сайту УЄФА розбирає причини поразки збірної України від хорватів.

«Ще до п'ятничного матчу проти збірної Косово деякі експерти говорили про необхідність ротації складу українців, які вже не раз проколюються на спарених поєдинках. Ось і зараз, граючи через два дні на третій, та ще після залитого дощем поля в Шкодері, «синьо-жовті» до кінця зустрічі помітно підсіли та поступилися супернику насамперед у функціональному плані. Втома позначилася в тому числі на діях ключових гравців Андрія Шевченка, від яких і залежить якість гри. Це багато в чому зіграло вирішальну роль.

Можливо, для збірної України все могло скластися інакше, встигни її наставники зробити кілька замін, які напрошувалися. В першу чергу мова йде про гравців центральної зони середини поля, де намітилися провали і недобегання. З виходом Віктора Коваленка замість 35-річного Руслана Ротаня тренери запізнилися буквально на хвилину-другу - він уже стояв біля бровки, коли Крамарич забивав перший м'яч.

А фактор голу в цей вечір мав величезне значення. Після нього господарі відверто «попливли» і потім зібратися вже не змогли», - написав Лінник.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше