12/10/2017 10:58 635

Береза: «Купа покидьків, розмітали на своєму шляху дітей, штовхаючи їх ногами, увірвалася в сектор «Дніпра-1»

Президент СК «Дніпро-1» прокоментував фанатську бійку.

- Насправді я добре бачив, і бачив тільки перший тайм. На жаль, під час перерви, я не знаю хто не спрацював, але виникла така ситуація, що якась купа виродків, розмівши на своєму шляху дітей, штовхаючи їх ногами, увірвалася в сектор, де знаходилися вболівальники Дніпра-1.

А ми сьогодні грали в гостях, і наші вболівальники були компактно розсаджені. Я не знаю, як це кваліфікувати, але через те, що діється на стадіоні, повинні повернутися правоохоронці!

Знаєте, що було сьогодні найприкріше? Те, що приїхало на футбол 700 дітей із сільських шкіл області, в тому числі з інтернатів. І чому я не відійшов і не відійду ніколи в таких ситуаціях, адже йде телепень і б'є дитину з ноги. А ця дитина і так залишився без батьків. Це неправильно і це не вирішується на футбольному стадіоні.

Думаю, що найближчим часом буде засідання ФФУ і ПФЛ. Футбольні хулігани не повинні заважати дивитися хороший футбол звичайним уболівальникам. Я в цьому переконаний. І повірте, я зроблю все, як законодавець, щоб відповідь була досить жорсткою. Ті, хто приходить не вболівати, а битися на стадіон - їм на місце на спортивних аренах.

Я звертаюся до Андрія Павелка, ми все це повинні обговорити. Якщо буде потрібен закон, то будемо приймати закон, який буде стосуватися порядку на стадіонах. Заворушень на аренах не повинно бути. Не має значення - це в Дніпрі, Харкові, Києві, Маріуполі чи у Львові.

Не виключаю, що повинні з'явитися вироки, наприклад довічна заборона відвідувати матчі. Інакше ми не створимо нову футбольну ідеологію, - наводить слова Берези офіційна сторінка Дніпро-1 у фейсбук.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше