12/10/2017 15:56 1035

Ультрас «Дніпра» прокоментували побиття Юрія Берези

Фанати «Дніпра» зробили заяву щодо бійки в матчі 16-го туру Другої ліги проти СК «Дніпро-1», в якій дісталося президенту команди-гостей Юрію Березі.

«Рух фанатів футбольного клубу Дніпро має величезну історію. Ми переживали різні часи: злети і падіння, але, не дивлячись на фінансовий стан команди і місце в турнірній таблиці завжди залишались вірними рідному Дніпру. Останні події: виліт у Другу лігу, межа банкрутства, штрафи і санкції, можливість взагалі втратити команду стали величезним викликом для всього Дніпровського Руху. Але фанати залишились вірними своєму місту, клубу та історії. Наступною неприємною новиною було створення нової команди СК Дніпро-1 в «кращих» тенденціях сучасного футболу: клуб-іграшка багатія і народного депутата.

Нічого б страшного, але місто, яке майже сто років пишалося і вболівало тільки за один клуб, засіяли бігборди, реклама і листівки. Зайнята база Дніпра в Придніпровську. Зайнятий стадіон «Дніпро-Арена», де вже намагались змінити напис на секторі з Дніпро на Дніпро-1. Походи представників новоствореного клубу в університети та стягування студентів на матчі… Все це в той час, коли на справжній Дніпро всім ставало байдуже.

На вчорашньому матчі сталася не найприємніша, але звичайна для фанатів футболу ситуація – конфлікт двох фанатських секторів. Пересічній людини, напевно, тяжко зрозуміти, що таке відстоювати честь своєї команди, за яку ти готовий їхати в будь-яку частину світу. Але цей конфлікт почався не на порожньому місці, а після нахабного намагання забрати у нас своє і рідне. А ми звикли боротися за своє.

Також хочемо нагадати, як Юрій Береза розпочав свою політичну кар’єру – рекламуючи себе на імені фанатів, розказуючи всім, які фанати Дніпра молодці, який внесок вони зробили в боротьбу за Україну і пов’язуючи себе саме із нашим рухом. Тепер же, як прийнято класичному політику, Береза повністю перефарбувався, створивши свій клуб, адже справжній Дніпро без фінансування Коломойського вже не потрібен», – йдеться у заяві на сторінці «Рупор Північної Трибуни» у Facebook.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше