12/10/2017 17:53 573

Незамінні для збірної. Пятов, Ярмоленко та Коноплянка

Андрій Пятов вчергове продовжив рекордну серію матчів у офіційних турнірах в стартовому складі збірної України - до 46.

У грі зі збірною Хорватії, яка виявилася для збірної України останньою у відборі ЧС-2018, три футболіста нашої команди продовжили свої значні серії. Андрій Пятов 46-й раз поспіль вийшов у стартовому складі в матчі, що носить офіційний статус, Андрій Ярмоленко - 34-й, Євген Коноплянка - 24-й.

Страшно навіть уявити, але Пятов не віддає місце в складі в офіційних турнірах з 5 вересня 2009 року (вісім років поспіль!). У Ярмоленка та Коноплянки серії почалися пізніше - 22 березня 2013 року і 9 жовтня 2014-го. Але це теж - дуже солідні показники, які входять в топ-10 за історію збірної України.

Пятов у цьому рейтингу - безумовний №1. Ярмоленко вийшов на третє місце, залишивши за спиною Анатолія Тимощука (33 матчі поспіль). А Коноплянка наздогнав Владислава Ващука, з яким зараз ділить 8-9 місця.

Графика. Пятов

На 12-ти матчах обірвалася серія Тараса Степаненка - у грі з Косово він вийшов на поле тільки на заміну. На 9-ти - Богдана Бутка, на 8-ми - Віктора Коваленка, які з різних причин теж не зіграли з косоварами.

Найближчі кандидати

На фініші відбору взагалі склад збірної України був пристойно перетасований. У підсумку найкращий на даний момент результат серед кандидатів на місце в топ-10 цього рейтингу має Микола Матвієнко - шість матчів. Слідом за ним йде Євген Хачеріді - чотири матчі.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше