12/10/2017 18:20 586

Чому збірна України провела найгірший відбірковий цикл ЧС

Порівняльна характеристика показників попередніх відборів чемпіонату світу говорить про те, що цикл ЧС-2018 збірна України провела найгірше.

Відбір ЧС-2018 вийшов для збірної України найгіршим із усіх спроб пробитися на чемпіонат світу. За багатьма показниками.

По-перше, вперше ми не потрапили навіть у плей-офф. До цього чотири рази виходили в стикові матчі, один раз - безпосередньо (ЧС-2006). Третє місце в відборах ЧС ми зайняли вперше.

По-друге, за відсотком набраних очок в груповому турнірі ми повторили антирекорд циклу ЧС-2002. І тоді, під керівництвом Валерія Лобановського, і зараз було взято 17 очок із 30 можливих - 56,67%. Якщо брати цикл в цілому, то це - нижня планка. Якщо брати окремих тренерів, то на старті відбору ЧС-2014, коли Олег Блохін вдруге кинув збірну і рвонув у «Динамо», бували й гірші показники. Але за однією-двома іграми висновки робити не варто.


По-третє, вперше збірна України в одному відборі ЧС зазнала відразу трьох поразок. Це новий антирекорд. Попередній був встановлений ще в циклі ЧС-1998 - дві поразки. Але тоді в одній групі з нами грали чинні чемпіони Європи з Німеччини.

По-четверте, ми пропустили дев'ять м'ячів і теж погіршили свій попередній результат - вісім м'ячів у циклі ЧС-2002.

По-п'яте, 13 забитих м'ячів - це другий показник з кінця в історії виступів збірної України у відборах ЧС. Окремо він сприймається ще досить стримано (бувало й гірше), але в комплексі з чотирма попередніми пунктами додає фарб. Темних.

По-шосте, рідше, ніж зараз, ми теж вигравали лише в одному відборі ЧС. Теж окремо цей факт не є критичним, але в комплексі зайвий раз говорить про явну невдачу.

Збірна України у відбіркових турнірах ЧС (груповий турнір)

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше