13/10/2017 10:38 262

Олександр Осман: «Наше завдання – вийти на Євро-2019 та потрапити на Олімпіаду»

Олександр Осман розповів про завдання молодіжної збірної та підсумував гру з нідерландцями.

«Матч вийшов справді дуже тяжким, був серйозний суперник. Цілий тиждень працювали, налаштовувались та вивчали збірну Нідерландів. Думали, що добре підготувались, але у першому таймі не вдалось повністю виконати поставлені завдання. Початок матчу вийшов не найкращим, фланги були їхніми найсильнішими сторонами. Одне очко в скарбничку, рухаємось далі».

«Думаю, не вистачило останньої передачі аби забити більше. Здорово виходили в контратаки, класно розвивали небезпеку флангами. Мабуть при завершенні не до кінця грали або ж справді не вистачило останнього пасу».

«Налаштовувались тільки на перемогу. Перед нами стоїть завдання вийти на Чемпіонат Європи та потрапити на Олімпіаду. Тому у кожному поєдинку ми граємо на перемогу. Забуваємо цей матч, адже попереду на нас чекає збірна Англії».

«Повертаюсь у розташування «Карпат» та разом з хлопцями буду готуватись до матчу проти кропивницької «Зірки». Звичайно, команді потрібна перемога. Зараз кожен матч дуже важливий для нас, тому необхідно у кожному з них брати очки по максимуму. Хлопці, так само як і я, будуть викладатись на полі, щоби здобувати позитивний результат», – розповів Олександр Осман.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше