Перша поразка в ЧУ. «Чорноморець» - «Динамо» - 2:1!

Динамо Київ 15 Жовтня, 21:20 2229
Перша поразка в ЧУ. «Чорноморець» - «Динамо» - 2:1! | 19-27
Динамівці зазнають першої поразки в чемпіонаті України у цьому сезоні.

З перших хвилин «біло-сині» намагалися затиснути «моряків» у штрафному майданчику, проте до моментів справа не дійшла. А ось одесити на 14-ій хвилині матчу своїм моментом скористалися - Ковалець більярдним ударом відкривав рахунок у матчі. 1:0!

Не встигли кияни оговтатися від першого голу, як на 21-ій хвилині екс-динамівець Олексій Хобленко подвоїв рахунок - 2:0!

«Чорноморець», ведучи в рахунку, не став закриватися в обороні, а навпаки раз за разом одесити намагалися шукати щастя біля воріт суперника.

Тренерський штаб столичного клубу миттєво зреагував на ситуацію, яка склалася на полі, і вже на 34-ій хвилині замість півзахисника Володимира Шепелєва на полі з'явився нападник Жуніор Мораєс.

Лише на 44-ій хвилині кияни мали справжній момент для гол - Мораєс пробив точно в кут, але Гутар врятував свою команду.

На перерву «біло-сині» пішли програючи 2:0.

Намагаючись змінити ситуацію одразу після перерви Хацкевич випускає Бєсєдіна замість Гусєва.

Кияни активно розпочали другий тайм, намагаючись забити швидкий гол, але не вдалося.

На 70-ій хвилині Хацкевич випускає четвертого номінального нападника - Кравець замість Гармаша. І ця заміна спрацювала! На 78-ій хвилині Артем Кравець повернув інтригу - 2:1!

Гол оживив динамівців, «Динамо» почало тиснути і навіть могло зрівнювати рахунок - Мбокані пробив головою з убивчої позиції, але повз ворота.

До останнього динамівці намагалися змінити ситуацію, штурмуючи ворота одеситів, проте навіть вибороти нічию киянам не вдалося. Матч завершився з рахунком 2:1!

12-й тур. «Чорноморець» - «Динамо» - 2:1

Голи: Ковалець (14), Хобленко (21), Кравець (78).

«Чорноморець»: Гутар, Алассан, Жунич, Ковалець, Хобленко, Бамба, Мартиненко, Люлька (К), Зубейко, Васін, Політило

Запасні: Смородін, Мамаду, Мусолітін, Каверін, Татарков, Оріховський, Третьяков

«Динамо»: Коваль, Пантич, Шепелєв, Морозюк, Сидорчук, Гармаш, Гусєв (К), Піварич, Буяльський, Кадар, Мбокані

Запасні: Бущан, Мораєс, Корзун, Кравець, Бєсєдін, Миколенко, Кендзьора